072-3300504

קורס ניהול מחסן ממוחשב

ניהול מחסן ממוחשב נחשב לאחד מהתחומים הפופולארים ביותר אם לא התחום המבוקש ביותר בתחום הלוגיסטיקה. בארגונים וחברות רבות ישנו מחסן, ניהול נכון שלו חשוב מאוד ויכול להיות מכריע בהצלחה של החברה. על מנת שהמחסן יוכל לתפקד בצורה הטובה ביותר על האדם המתפעל אותו לעבור קורס לניהול מחסן ממוחשב. מחסנים רבים יכולים להיות ענקיים ומכילים בתוכם את כל המלאי של החברה. מדובר בכמויות שקשה מאוד עד כדי בלי אפשרי להשתלט עליהן ללא תוכנת מחשב מתאימה.


למי הלימודים מתאימים?


הלימודים יכולים להתאים לכל מי שמתעניין או כבר נמצא בתחום. תוכלו ללמוד אותו לצורך העשרת הידע שלכם או על מנת להיכנס לשוק העבודה עם מקצוע נדרש ומבוקש. התחום יכול להתאים בעיקר לאנשים שאוהבים סדר וארגון. הניסיון בעולם הלוגיסטי פחות מתבקש מהסיבה שזה משהו שלומדים ורוכשים במהלך הלימודים. הלימודים יוכלו להתאים גם לאנשים מהתחום אשר מעוניינים לשדרג את הידע שלהם והמעמד שלהם בתוף הארגון בו הם נמצאים. בעלי תפקידים כמו למשל מנהלי אחזקה, אנשים בעלי תפקיד לוגיסטי, ניינים ועוד.


תנאי קבלה ומשך הלימודים


תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים. ישנם מוסדות לימוד אשר לא ידרשו מכם לעמוד בתנאי קבלה כלל אך לרוב מדובר בתנאי קבלה של 12 שנות לימוד ובגרות מלאה. מוסדות מסויימים יבקשו מכם להגיע עם ניסיון מעשי בתחום הלוגיסטי. לעומדים בדרישות יתקיים לרוב ראיון אישי עם ראש המסלול על מנת לבדוק את מידת ההתאמה שלכם לתחום. המתאימים ביותר יתקבלו ללימודים כשבפועל תלמדו כ-180 שעות לימוד אקדמיות וכ-8 חודשים בממוצע. בעידן של היום רוב מוסדות הלימוד יציעו לכם לימודים במסלול בוקר או ערב וזאת כי הבינו את החשיבות של שילוב הלימודים עם העבודה.


מה לומדים בקורס?


הלימודים כוללים חומר עיוני בשילוב עם לימוד מעשי. השילוב הזה נועד על מנת להכשיר את מנהלי המחסן הטובים והמקצועיים ביותר. עיקו המרכזי של הקורס הוא ללמוד את הטכניקות ושיטות העבודה הטובות ביותר על מנת לשמור על מחסן מסודר, מאורגן, ללא חוסרי מלאי ולפקח על ההתנהלות והתהליכים המתרחשים במחסן. במהלך הלימודים תלמדו מגוון רחב של נושאים כגון: לוגיסטיקה, ארגון וניהול, בטיחות במחסן, שיטות איסון, ניהול מלאי, הבטחת איכות, שלבי תכנון המחסן, הנדסת אנוש, ניהול כוח אדם במחסן, קניינות, איתור ומיקום של מלאי, ארגון העבודה במחסן, עבודה בגובה, תורת המסחר, סוגי מלאים, קיטלוג פריטים, התקשרות מול ספקים, אנגלית טכנית ועוד.


אפשרויות תעסוקה


הבוגרים אשר יעמדו בהצלחה בכלל דרישות הקורס ויעברו את המבחן בהצלחה יוכלו לקבל תעודת סיום מטעם מוסד הלימוד בו השלימו את לימודיהם. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במגוון רחב של משרות כמו: מפעלי ייצור, ארגונים וחברות רבות בתעשייה, מרכזי מזון, חברות  שילוח, חברות תרופות, חנויות ומחסני בגדים, מלונות, מפעלי תעשייה, רכש, אספקה ועוד. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללמוד, תוכלו לעשות זאת על מנת להיות אנשי מקצוע מיומנים יותר ולהבטיח את מיקומכם בתפקידים בכירים יותר. תוכלו לגשת לקורס מפעיל מלגזה, ניהול רכש בכיר, קניינות, ניהול לוגיסטי או אף ללימודי תואר ראשון בלוגיסטיקה.


איפה ניתן ללמוד קורס ניהול מחסן ממוחשב?


מדובר בקורס מבוקש ביותר ועל כן תוכלו למצוא את הקורס במגוון רחב של מכללות הפרוסות בכל רחבי הארץ. בין מוסדות הלימוד המובילים כיום בתחום: מישלב טכני - לוגיסטי, מכללת ארז, המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז, המכללה למינהל והמרכז ללימודי חוץ והמשך ספיר.

מעניין אותך קורס ניהול מחסן ממוחשב?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בניהול מחסן ממוחשב בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד ניהול מחסן ממוחשב לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד