האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס ניהול מחסן ממוחשב

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס ניהול מחסן ממוחשב
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

ניהול מחסן ממוחשב נחשב לאחד מהתחומים הפופולארים ביותר אם לא התחום המבוקש ביותר בתחום הלוגיסטיקה. בארגונים וחברות רבות ישנו מחסן, ניהול נכון שלו חשוב מאוד ויכול להיות מכריע בהצלחה של החברה. על מנת שהמחסן יוכל לתפקד בצורה הטובה ביותר על האדם המתפעל אותו לעבור קורס לניהול מחסן ממוחשב. מחסנים רבים יכולים להיות ענקיים ומכילים בתוכם את כל המלאי של החברה. מדובר בכמויות שקשה מאוד עד כדי בלי אפשרי להשתלט עליהן ללא תוכנת מחשב מתאימה.


למי הלימודים מתאימים?


הלימודים יכולים להתאים לכל מי שמתעניין או כבר נמצא בתחום. תוכלו ללמוד אותו לצורך העשרת הידע שלכם או על מנת להיכנס לשוק העבודה עם מקצוע נדרש ומבוקש. התחום יכול להתאים בעיקר לאנשים שאוהבים סדר וארגון. הניסיון בעולם הלוגיסטי פחות מתבקש מהסיבה שזה משהו שלומדים ורוכשים במהלך הלימודים. הלימודים יוכלו להתאים גם לאנשים מהתחום אשר מעוניינים לשדרג את הידע שלהם והמעמד שלהם בתוף הארגון בו הם נמצאים. בעלי תפקידים כמו למשל מנהלי אחזקה, אנשים בעלי תפקיד לוגיסטי, ניינים ועוד.


תנאי קבלה ומשך הלימודים


תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים. ישנם מוסדות לימוד אשר לא ידרשו מכם לעמוד בתנאי קבלה כלל אך לרוב מדובר בתנאי קבלה של 12 שנות לימוד ובגרות מלאה. מוסדות מסויימים יבקשו מכם להגיע עם ניסיון מעשי בתחום הלוגיסטי. לעומדים בדרישות יתקיים לרוב ראיון אישי עם ראש המסלול על מנת לבדוק את מידת ההתאמה שלכם לתחום. המתאימים ביותר יתקבלו ללימודים כשבפועל תלמדו כ-180 שעות לימוד אקדמיות וכ-8 חודשים בממוצע. בעידן של היום רוב מוסדות הלימוד יציעו לכם לימודים במסלול בוקר או ערב וזאת כי הבינו את החשיבות של שילוב הלימודים עם העבודה.


מה לומדים בקורס?


הלימודים כוללים חומר עיוני בשילוב עם לימוד מעשי. השילוב הזה נועד על מנת להכשיר את מנהלי המחסן הטובים והמקצועיים ביותר. עיקו המרכזי של הקורס הוא ללמוד את הטכניקות ושיטות העבודה הטובות ביותר על מנת לשמור על מחסן מסודר, מאורגן, ללא חוסרי מלאי ולפקח על ההתנהלות והתהליכים המתרחשים במחסן. במהלך הלימודים תלמדו מגוון רחב של נושאים כגון: לוגיסטיקה, ארגון וניהול, בטיחות במחסן, שיטות איסון, ניהול מלאי, הבטחת איכות, שלבי תכנון המחסן, הנדסת אנוש, ניהול כוח אדם במחסן, קניינות, איתור ומיקום של מלאי, ארגון העבודה במחסן, עבודה בגובה, תורת המסחר, סוגי מלאים, קיטלוג פריטים, התקשרות מול ספקים, אנגלית טכנית ועוד.


אפשרויות תעסוקה


הבוגרים אשר יעמדו בהצלחה בכלל דרישות הקורס ויעברו את המבחן בהצלחה יוכלו לקבל תעודת סיום מטעם מוסד הלימוד בו השלימו את לימודיהם. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במגוון רחב של משרות כמו: מפעלי ייצור, ארגונים וחברות רבות בתעשייה, מרכזי מזון, חברות  שילוח, חברות תרופות, חנויות ומחסני בגדים, מלונות, מפעלי תעשייה, רכש, אספקה ועוד. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללמוד, תוכלו לעשות זאת על מנת להיות אנשי מקצוע מיומנים יותר ולהבטיח את מיקומכם בתפקידים בכירים יותר. תוכלו לגשת לקורס מפעיל מלגזה, ניהול רכש בכיר, קניינות, ניהול לוגיסטי או אף ללימודי תואר ראשון בלוגיסטיקה.


איפה ניתן ללמוד קורס ניהול מחסן ממוחשב?


מדובר בקורס מבוקש ביותר ועל כן תוכלו למצוא את הקורס במגוון רחב של מכללות הפרוסות בכל רחבי הארץ. בין מוסדות הלימוד המובילים כיום בתחום: מישלב טכני - לוגיסטי, מכללת ארז, המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז, המכללה למינהל והמרכז ללימודי חוץ והמשך ספיר.

סטודנטים ממליצים על ניהול מחסן ממוחשב

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
208 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.47 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה בניהול מחסן ממוחשב בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים