האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס ניהול רשתות

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס ניהול רשתות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
הלימודים בקורס ניהול רשתות עוסקים בתחום של רשתות מחשבים, תקשורת ואינטרנט. הלימודים בקורס מורכבים מקורסים רבים ומגוונים ויש לא מעט מסלולי לימוד שמוצעים בבתי הספר ובמכללות השונות שנוגעים בלא מעט תחומים בנושא זה וכמובן ההסמכות והידע שהם מקנים משתנים מקורס לקורס. ברוב מוסדות הלימוד בתחום ניתן למצוא מסלולי הסמכה לתפקיד של מנהל רשתות ארגוניות מטעם חברת מיקרוסופט (MCSA) וניהול רשת ענן כמו MCAAAAmazon AWS או . באופן כללי, הלימודים בקורס לניהול רשתות, פונים לקהל מגוון מאוד, ואין דרישה מבחינת מוסדות הלימוד לרקע מקדים בתחום. למרות הנאמר, לרוב לא מעט הנדסאי תוכנה וטכנאים שכבר עובדים בתחום בוחרים ללמוד את התחום כדי להרחיב את הסמכתם ואת הידע המקצועי שלהם.

בין נושאי הטיפול שיעמדו תחת אחריותם של בוגרי הקורס ניתן למצוא תחומים רבים שקשורים לעבודה עם רשתות תקשורת ארגוניות, כגון: תיקון בעיות תקשורת של שרתים משותפים, גיבוי ושחזור קבצים, פתיחת הרשאות לגורמים שונים בארגון, אבטחה של הרשת הארגונית מפני פריצות חיצוניות (וירוסים מהאינטרנט/מייל) ופנימיות (חיבור של התקנים לא מורשים). כמו"כ, בוגרי הקורס יכולים להשתלב בעבודה בתפקיד מנהלי IT שכל ארגון גדול וטכנולוגי זקוק לאנשי מקצוע בתחום זה.
 
במסגרת הלימודים בקורס ניהול רשתות יקבלו התלמידים בסיס מקצועי רחב על כל התחום של רשתות תקשורת, אינטרנט, מחשוב, מערכות הפעלה, אבטחת מידע, תכנות ועוד. בשנים האחרונות תחום זה הפך להיות מאוד מבוקש עקב ההתקדמות הטכנולוגית והעולם הדיגיטלי שנכנס לכל פרט בחיינו (האינטרנט של הדברים) . בנוסף, התחום בהחלט מהווה דלת כניסה משמעותית ואפקטיבית למי שרוצה להשתלב בעולם ההיי-טק. 
 
קורס ניהול רשתות - מה לומדים?
 
במהלך הלימודים ייחשפו התלמידים לתכנים מגוונים כמו: ניהול רשתות MCSA, ניהול רשתות MCSE, ניהול רשתות CISCO, ניהול רשתות תקשורת, ניהול רשתות של מיקרוסופט, ניהול רשתות MCAD.Net, רשתות MCPD ועוד לא מעט נושאים הקשורים לתחום. בנוסף, בוגרי הקורס יקבלו הכשרה לתפקיד של מנהלי מערכות מידע, מנהלי רשת, אנליסטים של ביצועים ברשת, טכנאים ברשת, מומחי תמיכה טכנית ועוד ועוד.
 
תנאי קבלה
 
החדשות הטובות הן שתנאי הקבלה לתחום לא גבוהים. על המועמדים להיות מעל גיל 21 ובעלי ידע בסיסי באנגלית. כמו"כ תינתן עדיפות לבעלי זיקה טכנית ולמועמדים שמכירים וחיים את העולם הטכנולגי והאינטרנט.
 
איפה עובדים?
 
בוגרי הקורס לניהול רשתות שסיימו בהצלחה את לימודיהם ועמדו בכל התנאים לקבלת תעודה בתחום יוכלו להשתלב במגוון גדול של תפקידים בחברות ההיי טק השונות, בתעשייה, בחברות אינטרנט ודיגיטל או בבתי ספר ומוסדות לימוד כאנשי מחשבים ותחזוקה שוטפת של הרשתות והמחשבים במוסד, וכמו"כ יוכלו לעבוד במגוון גדול של מסגרות שזקוקות באופן יומיומי לאנשי מחשבים מוסמכים לניהול הרשת הפנימית של הארגון.
 
בנוסף חשוב לציין שבוגרי הקורס שיהיו מעוניינים להרחיב את תחום הסמכתם יכולו לגשת ללימודי המשך בתחום המחשבים כמו למשל: ניהול אבטחת מידע, טכנאי PC ועוד. בנוסף, תמיד ניתן להמשיך ללימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה.
 

כמה מרוויחים?

מנהל רשתות בתחילת דרכו שסיים לאחרונה את לימודיו ומעוניין להשתלב בעבודה ירוויח בתחילת דרכו שכר שנע בין 7,000 - 10,000 ש"ח חודשי, אם כי חשוב לציין שבחלק מהמקרים ניתן יהיה למצוא תפקידים שהשכר ההתחלתי בהם יהיה גבוה יותר.לאחר כמה שנים של עבודה בתחום ועם צבירה של וותק וניסיון מנהלי רשתות יכולים יהיו לקדם את עצמם ולהשתלב בתפקידי ניהול שיעלו משמעותית את שכרם לסכומים גבוהים שצפויים לעמוד על כ- 15,000 - 20,000 ש"ח חודשי. 

סטודנטים ממליצים על רשתות

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
240 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.47 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה ברשתות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים