072-3300504

קורס ניהול רשתות

הלימודים בקורס ניהול רשתות עוסקים בתחום של רשתות מחשבים, תקשורת ואינטרנט. הלימודים בקורס מורכבים מקורסים רבים ומגוונים ויש לא מעט מסלולי לימוד שמוצעים בבתי הספר ובמכללות השונות שנוגעים בלא מעט תחומים בנושא זה וכמובן ההסמכות והידע שהם מקנים משתנים מקורס לקורס. ברוב מוסדות הלימוד בתחום ניתן למצוא מסלולי הסמכה לתפקיד של מנהל רשתות ארגוניות מטעם חברת מיקרוסופט (MCSA) וניהול רשת ענן כמו MCAAAAmazon AWS או . באופן כללי, הלימודים בקורס לניהול רשתות, פונים לקהל מגוון מאוד, ואין דרישה מבחינת מוסדות הלימוד לרקע מקדים בתחום. למרות הנאמר, לרוב לא מעט הנדסאי תוכנה וטכנאים שכבר עובדים בתחום בוחרים ללמוד את התחום כדי להרחיב את הסמכתם ואת הידע המקצועי שלהם.

בין נושאי הטיפול שיעמדו תחת אחריותם של בוגרי הקורס ניתן למצוא תחומים רבים שקשורים לעבודה עם רשתות תקשורת ארגוניות, כגון: תיקון בעיות תקשורת של שרתים משותפים, גיבוי ושחזור קבצים, פתיחת הרשאות לגורמים שונים בארגון, אבטחה של הרשת הארגונית מפני פריצות חיצוניות (וירוסים מהאינטרנט/מייל) ופנימיות (חיבור של התקנים לא מורשים). כמו"כ, בוגרי הקורס יכולים להשתלב בעבודה בתפקיד מנהלי IT שכל ארגון גדול וטכנולוגי זקוק לאנשי מקצוע בתחום זה.
 
במסגרת הלימודים בקורס ניהול רשתות יקבלו התלמידים בסיס מקצועי רחב על כל התחום של רשתות תקשורת, אינטרנט, מחשוב, מערכות הפעלה, אבטחת מידע, תכנות ועוד. בשנים האחרונות תחום זה הפך להיות מאוד מבוקש עקב ההתקדמות הטכנולוגית והעולם הדיגיטלי שנכנס לכל פרט בחיינו (האינטרנט של הדברים) . בנוסף, התחום בהחלט מהווה דלת כניסה משמעותית ואפקטיבית למי שרוצה להשתלב בעולם ההיי-טק. 
 
קורס ניהול רשתות - מה לומדים?
 
במהלך הלימודים ייחשפו התלמידים לתכנים מגוונים כמו: ניהול רשתות MCSA, ניהול רשתות MCSE, ניהול רשתות CISCO, ניהול רשתות תקשורת, ניהול רשתות של מיקרוסופט, ניהול רשתות MCAD.Net, רשתות MCPD ועוד לא מעט נושאים הקשורים לתחום. בנוסף, בוגרי הקורס יקבלו הכשרה לתפקיד של מנהלי מערכות מידע, מנהלי רשת, אנליסטים של ביצועים ברשת, טכנאים ברשת, מומחי תמיכה טכנית ועוד ועוד.
 
תנאי קבלה
 
החדשות הטובות הן שתנאי הקבלה לתחום לא גבוהים. על המועמדים להיות מעל גיל 21 ובעלי ידע בסיסי באנגלית. כמו"כ תינתן עדיפות לבעלי זיקה טכנית ולמועמדים שמכירים וחיים את העולם הטכנולגי והאינטרנט.
 
איפה עובדים?
 
בוגרי הקורס לניהול רשתות שסיימו בהצלחה את לימודיהם ועמדו בכל התנאים לקבלת תעודה בתחום יוכלו להשתלב במגוון גדול של תפקידים בחברות ההיי טק השונות, בתעשייה, בחברות אינטרנט ודיגיטל או בבתי ספר ומוסדות לימוד כאנשי מחשבים ותחזוקה שוטפת של הרשתות והמחשבים במוסד, וכמו"כ יוכלו לעבוד במגוון גדול של מסגרות שזקוקות באופן יומיומי לאנשי מחשבים מוסמכים לניהול הרשת הפנימית של הארגון.
 
בנוסף חשוב לציין שבוגרי הקורס שיהיו מעוניינים להרחיב את תחום הסמכתם יכולו לגשת ללימודי המשך בתחום המחשבים כמו למשל: ניהול אבטחת מידע, טכנאי PC ועוד. בנוסף, תמיד ניתן להמשיך ללימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה.
 

כמה מרוויחים?

מנהל רשתות בתחילת דרכו שסיים לאחרונה את לימודיו ומעוניין להשתלב בעבודה ירוויח בתחילת דרכו שכר שנע בין 7,000 - 10,000 ש"ח חודשי, אם כי חשוב לציין שבחלק מהמקרים ניתן יהיה למצוא תפקידים שהשכר ההתחלתי בהם יהיה גבוה יותר.לאחר כמה שנים של עבודה בתחום ועם צבירה של וותק וניסיון מנהלי רשתות יכולים יהיו לקדם את עצמם ולהשתלב בתפקידי ניהול שיעלו משמעותית את שכרם לסכומים גבוהים שצפויים לעמוד על כ- 15,000 - 20,000 ש"ח חודשי. 
מעניין אותך קורס ניהול רשתות?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה ברשתות בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד רשתות לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד