האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס אמנות

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס אמנות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
אנשים רבים מתחברים ומוצאים עניין בעולם היצירתי, המרתק והמגוון שנקרא אומנות. תוכלו לגלות מגוון רחב של קורסים בתחום האומנות כמו פיסול, ציור, צילום, קדרות, רישום, מחול ועוד. חשוב להדגיש כי אומנות זה משהו שניתן ללמוד בכל שלב אך קיימת חשיבות בפיתוח התחום בגיל צעיר. במידה ותבחרו לגשת לקורס בתחום האומנות תדעו שלימודי אומנות ידועים בפיתוח היצירתיות, החשיבה, הראייה המרחבית ובעיקר השרה. בנוסף בכל תחום שתבחרו הלמידה תהיה מעשית בשילוב עם למידה תיאורטית אשר תרחיב את הידע שלכם. רבים טוענים כי החשיבות בשילוב אומנות בגיל צעיר היא מרכזית. היא מלמדת אותנו הבנה של סיפורים בדרכים שונות, מלמדת אותנו הקשבה, הבנה וכיבוד של דעות שונות מהדעות שלנו והכל עם דגש רב עם סבלנות וסובלנות.
 
 
תנאי הקבלה בתחום ומשך הלימודים
 
תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים ובסוג המסלול בו תבחרו. בדרך כלל בכל תחום שלא תבחרו תוכלו למצוא קורסים אשר מיועדים לקהל הרחב ואינם דורשים מכם לעמוד בתנאי קבלה מיוחדים. ישנם מסלולי לימוד אשר ידרשו מכם להגיע עם 12 שנות לימוד, ניסיון בתחום או אף הגשת תיק עבודות ומעבר של מבחן מעשי. משך הלימודים גם הוא אינו קבוע ומשתנה בהתאם למסלול שתבחרו. ישנם מסלולי לימוד הנמשכים מספר בודד של מפגשים ומנגד ישנם מסלולי לימוד הנמשכים שנה וחצי ואף יותר. רוב המסלולים מתקיימים בשעות אחה"צ והערב וזאת על מנת לאפשר לאנשים עובדים לקחת חלק בתחום.
 
 
מה לומדים?
 
תכני הלימוד משתנים בהתאם למוסד הלימוד בו תבחרו ללמוד ובהתאם למסלול הלימוד. רוב הקורסים הם מעשיים ומפעילים את המשתתפים בהם אך ישנם גם משסלולי לימוד אשר ישלב למידה עיונית והתנסות מעשית, כל זאת על מנת לספק לכם הבנה מעמיקה בתחום.
 
 
לימודי המשך בתחום האומנות
 
היתרון המרכזי בתחום האומנות הוא שמדובר בתחום אינסופי. אין הגבלה לתחומים אותם תוכלו לגלות וללמוד ולכן בוגרי קורס אומנות יוכלו להמשיך ללמוד כמה שרק ירצו. ניתן לגשת לתומי הצורפות, עיצוב גרפי, שרטוט, תחומי ריקוד שונים ועוד. גם בעולמות הרישום והציור הכל פתוח בפניכם ותוכלו לעבור לציור של מודלים שונים, אנשים או התנסות בחומרים חדשים. במידה ואתם מעוניינים ללמוד כיצד לשווק את עצמכם תוכלו לבחור ללמוד קורס פרסום ושיווק באינטרנט, בעזרת הקורס תוכלו להגיע לקהל יעד רחב ולחשוף אותו לעבודות שלכם.
 
 
איפה ניתן ללמוד?
 
תיאטרון בית 9 - הבית ללימודי בובנאות, תיאטרון פרינג׳ וגילוף בעץ - בית הספר מאפשר לכם ללמוד קורס גילוף בובות וצעצועים מכניים בסגנון צ'כי או קורס גילוף ופיסול בעץ. הלימודים מתאימים לאומנים, מטפים, אנשי חינוך ולכל מי שהתחום מעניין ומרתק אותו.
 
מכללת ארטי לעיצוב ואמנות - במכללה תוכלו ללמוד קורס אמנות במסלול חד שבועי או דו שבועי. במהלך הלימודים תלמדו מגוון רחב של נושאים כצו: רישום בעפרונות, פחם, פנדה, עפרונות צבעוניים, נפח וצללים, פרופורציה, צורות יסוד, גוונים, טבע דומם ועוד.
 
המכללה האקדמית בית ברל - במכללה תוכלו ללמוד מסלול לימודים מקיף באמנות. המסלול נמשך 4 שנים ועל מנת להתקבל תתבקשו להציג תיק עבודות ולעבור ראיון אישי. במהלך הלימודים הסטודנט רוכש ידע מקיף בחומרים, טכניקות ובתהליכי עבודה.
 
סמינר הקיבוצים - במכללה תוכלו ללמוד קורס מדריכי אמנות, הדרכה ויצירה. הקורס נמשך שנתיים במתכונת של יום אחד בשבוע. התכנית מיועדת להכשיר את הלומדים להדרכת אמנות ויצירה בחינוך הבלתי פורמלי והפורמלי.
 
המכון לאמנויות המכללה האקדמית תל חי - במכללה תלמדו במחלקה לאמנות פלסטית. המחלקה מתמקדת בלימודי: ציור, פיסול, רישום, הדפס ומיצב. בנוסף, במהלך הלימודים מתקיימות סדנאות ופגישות עם אמנים ואנשי תרבות. כל זאת על מנת לחשוף את הסטודנטים למגוון מדיומים ונקודות מבט.

סטודנטים ממליצים על אמנות

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
260 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה באמנות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים