072-3300504

קורס אמנות

אנשים רבים מתחברים ומוצאים עניין בעולם היצירתי, המרתק והמגוון שנקרא אומנות. תוכלו לגלות מגוון רחב של קורסים בתחום האומנות כמו פיסול, ציור, צילום, קדרות, רישום, מחול ועוד. חשוב להדגיש כי אומנות זה משהו שניתן ללמוד בכל שלב אך קיימת חשיבות בפיתוח התחום בגיל צעיר. במידה ותבחרו לגשת לקורס בתחום האומנות תדעו שלימודי אומנות ידועים בפיתוח היצירתיות, החשיבה, הראייה המרחבית ובעיקר השרה. בנוסף בכל תחום שתבחרו הלמידה תהיה מעשית בשילוב עם למידה תיאורטית אשר תרחיב את הידע שלכם. רבים טוענים כי החשיבות בשילוב אומנות בגיל צעיר היא מרכזית. היא מלמדת אותנו הבנה של סיפורים בדרכים שונות, מלמדת אותנו הקשבה, הבנה וכיבוד של דעות שונות מהדעות שלנו והכל עם דגש רב עם סבלנות וסובלנות.
 
 
תנאי הקבלה בתחום ומשך הלימודים
 
תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים ובסוג המסלול בו תבחרו. בדרך כלל בכל תחום שלא תבחרו תוכלו למצוא קורסים אשר מיועדים לקהל הרחב ואינם דורשים מכם לעמוד בתנאי קבלה מיוחדים. ישנם מסלולי לימוד אשר ידרשו מכם להגיע עם 12 שנות לימוד, ניסיון בתחום או אף הגשת תיק עבודות ומעבר של מבחן מעשי. משך הלימודים גם הוא אינו קבוע ומשתנה בהתאם למסלול שתבחרו. ישנם מסלולי לימוד הנמשכים מספר בודד של מפגשים ומנגד ישנם מסלולי לימוד הנמשכים שנה וחצי ואף יותר. רוב המסלולים מתקיימים בשעות אחה"צ והערב וזאת על מנת לאפשר לאנשים עובדים לקחת חלק בתחום.
 
 
מה לומדים?
 
תכני הלימוד משתנים בהתאם למוסד הלימוד בו תבחרו ללמוד ובהתאם למסלול הלימוד. רוב הקורסים הם מעשיים ומפעילים את המשתתפים בהם אך ישנם גם משסלולי לימוד אשר ישלב למידה עיונית והתנסות מעשית, כל זאת על מנת לספק לכם הבנה מעמיקה בתחום.
 
 
לימודי המשך בתחום האומנות
 
היתרון המרכזי בתחום האומנות הוא שמדובר בתחום אינסופי. אין הגבלה לתחומים אותם תוכלו לגלות וללמוד ולכן בוגרי קורס אומנות יוכלו להמשיך ללמוד כמה שרק ירצו. ניתן לגשת לתומי הצורפות, עיצוב גרפי, שרטוט, תחומי ריקוד שונים ועוד. גם בעולמות הרישום והציור הכל פתוח בפניכם ותוכלו לעבור לציור של מודלים שונים, אנשים או התנסות בחומרים חדשים. במידה ואתם מעוניינים ללמוד כיצד לשווק את עצמכם תוכלו לבחור ללמוד קורס פרסום ושיווק באינטרנט, בעזרת הקורס תוכלו להגיע לקהל יעד רחב ולחשוף אותו לעבודות שלכם.
 
 
איפה ניתן ללמוד?
 
תיאטרון בית 9 - הבית ללימודי בובנאות, תיאטרון פרינג׳ וגילוף בעץ - בית הספר מאפשר לכם ללמוד קורס גילוף בובות וצעצועים מכניים בסגנון צ'כי או קורס גילוף ופיסול בעץ. הלימודים מתאימים לאומנים, מטפים, אנשי חינוך ולכל מי שהתחום מעניין ומרתק אותו.
 
מכללת ארטי לעיצוב ואמנות - במכללה תוכלו ללמוד קורס אמנות במסלול חד שבועי או דו שבועי. במהלך הלימודים תלמדו מגוון רחב של נושאים כצו: רישום בעפרונות, פחם, פנדה, עפרונות צבעוניים, נפח וצללים, פרופורציה, צורות יסוד, גוונים, טבע דומם ועוד.
 
המכללה האקדמית בית ברל - במכללה תוכלו ללמוד מסלול לימודים מקיף באמנות. המסלול נמשך 4 שנים ועל מנת להתקבל תתבקשו להציג תיק עבודות ולעבור ראיון אישי. במהלך הלימודים הסטודנט רוכש ידע מקיף בחומרים, טכניקות ובתהליכי עבודה.
 
סמינר הקיבוצים - במכללה תוכלו ללמוד קורס מדריכי אמנות, הדרכה ויצירה. הקורס נמשך שנתיים במתכונת של יום אחד בשבוע. התכנית מיועדת להכשיר את הלומדים להדרכת אמנות ויצירה בחינוך הבלתי פורמלי והפורמלי.
 
המכון לאמנויות המכללה האקדמית תל חי - במכללה תלמדו במחלקה לאמנות פלסטית. המחלקה מתמקדת בלימודי: ציור, פיסול, רישום, הדפס ומיצב. בנוסף, במהלך הלימודים מתקיימות סדנאות ופגישות עם אמנים ואנשי תרבות. כל זאת על מנת לחשוף את הסטודנטים למגוון מדיומים ונקודות מבט.
מעניין אותך קורס אמנות?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה באמנות בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד אמנות לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד