072-3300504

לימודי קורס הכנה למבחן רואי החשבון - כל מה שצריך לדעת

לא רבים חושבים על כך אך כסף הוא הדבר החשוב ביותר בעולם העסקים, חברה ללא כסף פשוט לא תשרוד. לכן ניהול הכספים של חברות הוא קריטי והוא ללא ספק הדבר החשוב ביותר שיש. ומי אחראי על ניהול הכספים בחברות? רואי חשבון. לכן רואי חשבון הם קריטיים לחברות ולא פעם ולא פעמיים הם נהפכים למנהלים בכירים בחברות.

אך אם אתם רוצים לעבוד במקצוע של ראיית חשבון אתם צריכים לעשות קורס הכנה למבחן רואי החשבון. רואי חשבון צריכים לעבור מספר מבחנים שבלעדיהם אין הם יכולים לקבל את הרישיון. המבחנים הללו קשים מאוד ולכן כדאי לעשות להם קורס הכנה. שימו לב קורס זה שונה מאשר תואר בראיית חשבון והוא בא בנוסף אליו ולכן הוא חשוב מאוד ואסור לוותר עליו.

למי מתאים לימודי קורס הכנה למבחן רואי החשבון?


אז מי בעצם צריך לעשות קורס הכנה למבחן רואי החשבון? אם כן כל מי שרוצה להיות רואה חשבון צריך לעבור את המבחן. ללא המבחן אי אפשר להיות רואי חשבון וללא הקורס אתם תתקשו לעבור את המבחן.

עוד דבר שאתם צריכים להבין הוא שככל שתעברו את המבחן יותר מהר כך תהיו רואי חשבון יותר מהר ולכן כדאי למן הפעם הראשונה לעשות את הקורס וכך לעבור את המבחן. יש משמעות אדירה לשאלה איפה אתם עושים את המבחן והאם אתם עושים אותו במקום מקצועי ואיכותי או לא. אם תעשו את המבחן במקום לא מקצועי אתם תהיו בבעיה ולכן אנו מציעים לכם לשים לב טוב טוב איפה אתם עושים את המבחן.

עבודתו בפועל של רואה חשבון


לאחר שהסברנו על קורס הכנה למבחן רואי החשבון אנו רוצים לתאר מהי עבודתו אל רואה חשבון. אם כן לרואה חשבון יש המון תפקידים ויש ממש תתי תחומים בראיית חשבון. כך למשל רואה חשבון מבצע ביקורות לחברות, מנהל את כספי החברה ועושה עוד שלל פעולות.

אתם צריכים להבין כי רואה חשבון צריך סבלנות ולא פחות חשוב מכך יכולת ניתוח מאוד גבוהה. עוד פעולות שרואה חשבון עושה זה ללוות חברות שקונות חברות אחרות או ללוות מכירה של חברה ולבחון את המחיר המבוקש של החברה והאם כדאי לקונים או למוכרים למכור ולקנות את החברה. 

תנאי העסקה – כמה מרוויח רואה חשבון?


כמו בכל מקצוע בהתחלה רואה חשבון בהתמחות או בשנים הראשונות ירוויח מעט באופן יחסי. אך ככל שעוברים השנים כך רואי חשבון יכולים להרוויח יותר. יש כמה מסלולי קריירה לרואי חשבון. ראשית הם יכולים לעבוד במשרד גדול ולנסות להתקבל לשותפות.

רואה חשבון יכול גם להקים משרד משלו ולהשיג לקוחות. זה קשה ולא תמיד מצליח אך אם אתם טובים במקצוע ובגיוס לקוחות אתם יכולים להיות מסודרים אם תבחרו את הנתיב הזה. עוד נתיב שפתוח בפני רואי חשבון זה ללכת לעבוד בחברה גדולה במחלקת הכספים ולהתקדם בנתיב זה עד אשר הם יהיו מנהלי כספים או אפילו מנכ"לים. כך אתם יכולים להבין כי יש המון אופציות לרואי חשבון ולכן זה מקצוע מאוד מבוקש.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


משך הלימודים של קורס הכנה למבחן לרואי חשבון הוא מספר חודשים והדבר תלוי בשאלה איפה אתם עושים את הקורס וכמה מבחנים אתם צריכים לעבור. לרוב אין מלגות לימודים לקורס זה אך יש משרדים הממנים למתמחים שלהם את הקורס. שכר הלימוד הוא של כמה אלפי שקלים או קצת יותר מכך.
מעניין אותך לימודי קורס הכנה למבחן רואי החשבון - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בהכנה למבחן רואי החשבון בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד הכנה למבחן רואי החשבון לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד