האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס בניית אתרים ועיצוב
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס בניית אתרים ועיצוב

מידע כללי
 
קורס בניית אתרים ועיצוב מיועד למועמדים בעלי חיבה לתחומי העיצוב והגרפיקה הממוחשבת, בעלי כושר אסתטי, חשיבה יצירתית, וכישורים טכנולוגיים בהבנת המחשב. הקורס מכשיר את התלמידים לבנית דפי אינטרנט באמצעות שליטה ובקיאות בתוכנות מוכרות. בקורס נרכש ידע רב בשפות תוכנה ובתהליכי פיתוח אתרי אינטרנט, החל מתכנונו ועד לרמת הגימור סופית והמקצועית. בנוסף לכך חיפוש אתרים ומידע באמצעות האינטרנט הינה שיטת חיפוש שצברה תאוצה בשנים האחרונות, כמות אדירה של אינפורמציה נמצאת במנועי החיפוש, וכן כמויות עצומות של אתרי אינטרנט מצויים בהם לרשות המשתמשים. לפיכך, בעולם של חווית אינטרנט עצומה, מי שלא נמצא שם - לא קיים. חברות עסקיות ללא אתר אינטרנט, לא יוכלו להשתתף בתחרות מול החברות האחרות במשק, ובוודאי לא להיחשף בפני קהל היעד העצום ברשת האינטרנט ולקדם את מוצריהם.
 
עיצוב זה מה שמושך את העין בסופו של דבר. ישנם אתרים רבים אשר נפלו ולא בגלל השירות שהם הציעו. השירות המוצע היה נהדר אבל עיצוב האתר היה גרוע ובמקום לייצר חווית גלישה ושירות טובה מה שקרה היה בדיוק ההפך. העיצוב של האתר זה לא הדבר היחיד שיגרום לגולש לחזור לבקר באתר אבל ניתן לומר שהעיצוב זה הדבר הראשון שאנחנו נתקלים בו כשאנחנו נכנסים לאתר אינטרנט ולכן הוא בעל חשיבות רבה.
 
 
היתרונות בלימודי עיצוב ובניית אתרים
קורס בניית אתרים ועיצוב עשויה להוות יתרון תעסוקתי לבוגרי הקורס. תחומי העיסוק מתנקזים כולם לעבודה באינטרנט, תחום הפעילות העסקית ברשתות נמצאת בתנופה מואצת. כל חברה מפנה מקום לפעילות אינטרנטית בצורה זו או אחרת, וכתשתית לקיומה בפלטפורמה העצומה הזו, כל חברה תהיה מחויבת להקים אתר אינטרנט שיעמוד בגאווה מול המתחרים בשוק. היכולת ליצור ולבנות תוצר עשויה להוות סיפוק משמעותי בעשייה, הפיכתם של טקסטים, לוגו, ותמונות לאתרי אינטרנט אטרקטיביים וצבעוניים שיוכלו להיות אתרים מוצלחים ולהניב תוצאות עסקיות היא אתגר מעניין בעבודת בניית ועיצוב אתרי אינטרנט. בוגרי הקורס יזכו ברכישת מקצוע בעל ביקוש גבוה בשוק העבודה בפרק זמן שהוא נוח ללימודים מקצועיים.
 
 
תנאי קבלה
עיצוב ובניית אתרים נוחות ומבקשות אנגלית בסיסית, הכרת יישומי המחשב, ומבחן קבלה.
 
 
חומר הלימוד
בניית אתרי תדמית, עיצוב באנרים ופרסומות לאינטרנט, פוטושופ, בניית דפי HTML, FLASH, כלי עיצוב, לינקים, טכנולוגיות בעולם האינטרנט והתוכנה, אופטימיזציה של מנועי חיפוש, ניהול פורטלי אינטרנט, ועוד. במהלך הקורס יבוצעו פרויקטים ותרגולים מעשיים מרובים כחלק מן ההכשרה המקיפה. פרויקט הסיום ישמש כתיק עבודות מרשים וככרטיס כניסה למשרות רבות בתחום עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, וכבסיס לעבודה עצמאית ובניית מאגר לקוחות. לבוגרי הקורס תוענק תעודת גמר מקצועית כרישיון לתעסוקה.
 
 
אפשרויות תעסוקה
בתום הקורס בניית אתרים ועיצוב ניתן להשתלב כשכירים בחברות עיצוב אתרים ובחברות בניית אתרי אינטרנט, בחברות קידום אתרים, וחברות אינטראקטיב שונות. כמו כן, ניתן לבצע עבודות באופן עצמאי ולבנות חברה פרטית לעיצוב ובניית אתרים ברשת.

קורסים ולימודי תעודה בבניית אתרים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי