האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס לוגיסטיקה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס לוגיסטיקה

מנהלים במשק הם אנשי מקצוע המוכשרים בתחום הניהול של ארגונים. ניתן לרכוש השכלה דרך לימודי מנהל עסקים, וכמו כן שוק הלימודים בישראל מאפשר רכישת הכשרה מקצועית דרך לימודי תעודה. הלימודים מעניקים התעמקות בתחומי המסחר, מקנים כלים לשיפור תהליכי העבודה בארגון, וכן מלמדים את הניהול של מערכות לוגיסטיות במשק.
 
* תחומי לימוד: קורסים שונים מועברים בתוכניות לימודים הנמשכות מספר חודשים, וכן מתקיימות סדנאות העשרה שונות הנפרשות על פני כמספר פגישות בודדות וסמליות. ברוב מוסדות הלימוד תנאי הקבלה פותחים את שערם בפני מועמדים רבים, ובין היתר יידרשו הסטודנטים לעבור מבחן מיון או ראיון קבלה. חלק מהקורסים מועברים במסגרת מסלול לימודי ערב, מה שמאפשר שילוב של הלימודים עם מחויבויות נוספות. קורס לוגיסטיקה מכשיר סטודנטים לאיוש עמדות מפתח במערכות לוגיסטיות בשווקים בארץ ובעולם. הקורס נלמד מתוך הרצון לשלוט על התהליכים השונים שעובר המוצר משלב היצירה שלו ועד ליציאה לשווקים.
 
קורס לוגיסטיקה משלב בין הקניית ידע רב על מערכות לוגיסטיות לבין תכנים בתחום הכלכלה ומנהל העסקים. במהלך קורס לוגיסטיקה נרכש ידע בסיסי בתחום השיווק, נלמדים נושאים מעולם הכלכלה כגון כלכלה מיקרו ויסודות המימון, וכן מענף מנהל העסקים. הסטודנטים עוברים הכשרה בתחום קבלת ההחלטות והתנהגות ארגונית. קורס ניהול הייצור נועד להעניק לסטודנטים אפשרות לתעסוקה בתחום התכנון ותפעול מערכות של תעשייה ושירותים במשק הישראלי. קורס ניהול הייצור נלמד מתוך ההבנה שמערכות תפעול של חברות הפכו סבוכות ועל כן נדרשים אנשי מקצוע מומחים.
 
הלימודים עוסקים בין היתר בהקניית ידע על שרשרת התפעול של עסקים, הענקת כלים לניהול מלאי של סחורות וביצוע של ספירות מלאי, וכן במהלך קורס ניהול הייצור נרכשות שיטות עבודה כגון שיטת "הייצור הרזה" (J.I.T, KANBAN). קורס מסחר וסחר בינ"ל מכשיר עובדים במחלקות הייבוא והייצוא של עסקים למימוש מלא של הפוטנציאל הגלום בשיווק מוצרי החברה. בהתאם לשינויים שחלו על ענף הסחר הבינלאומי בשנים האחרונות, לימודי קורס מסחר וסחר בינ"ל מעניקים כיום את הידע העדכני ביותר כדי להפיץ את מוצרי החברה לשווקים בחו"ל. בין היתר נלמדים לעומקם הסכמי הסחר של ישראל, נרכשים כלים לחישוב העלויות של ייבוא וייצוא, וכן מועברת הכשרה בהיבט העסקי של התחום – זאת דרך לימוד דיני נזקים וחוזים. קורס מסחר וסחר בינ"ל מעניק גם תרגול רב בביצוע של מו"מ מול גורמים בינלאומיים.
 
* אפשרויות קידום: עם סיום הלימודים, בוגרי הקורסים להכרת שוק העבודה הופכים לאנשי מקצוע בעלי ידע רב ותמונת מבט כוללת על צורת הניהול והארגון של עסקים. עצם הקידום הוא בהכרת תהליכי ייעול של העבודה ובאפשרות לפתוח את שירותי החברה למשווקים בחו"ל דרך לימודי מסחר וסחר בינ"ל. על מנת להעמיק את הידע בתחום ולשפר את הסיכויים לקידום, מומלץ לרכוש השכלה נוספת דרך לימודי תואר ראשון במשאבי אנוש.

סטודנטים ממליצים על לוגיסטיקה, מחסנאות ורכש

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
179 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.5 מתוך 5
רוצים לדעת האם אתם מתקבלים ללוגיסטיקה, מחסנאות ורכש?
בידקו כאן את סיכויי הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

קורסים ולימודי תעודה בלוגיסטיקה, מחסנאות ורכש בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי