072-3300504

קורס לוגיסטיקה

קורס לוגיסטיקה משלב בין הקניית ידע רב על מערכות לוגיסטיות לבין תכנים בתחום הכלכלה ומנהל העסקים. במהלך קורס לוגיסטיקה נרכש ידע בסיסי בתחום השיווק, נלמדים נושאים מעולם הכלכלה כגון כלכלה מיקרו ויסודות המימון, וכן מענף מנהל העסקים. הסטודנטים עוברים הכשרה בתחום קבלת ההחלטות והתנהגות ארגונית. קורס ניהול הייצור נועד להעניק לסטודנטים אפשרות לתעסוקה בתחום התכנון ותפעול מערכות של תעשייה ושירותים במשק הישראלי. קורס ניהול הייצור נלמד מתוך ההבנה שמערכות תפעול של חברות הפכו סבוכות ועל כן נדרשים אנשי מקצוע מומחים.
 
 
תנאי קבלה ומשך הלימודים
 
קורסים שונים מועברים בתוכניות לימודים הנמשכות מספר חודשים, וכן מתקיימות סדנאות העשרה שונות הנפרשות על פני כמספר פגישות בודדות וסמליות. ברוב מוסדות הלימוד תנאי הקבלה פותחים את שערם בפני מועמדים רבים, ובין היתר יידרשו הסטודנטים לעבור מבחן מיון או ראיון קבלה. הלימודים נמשכים כ-130 שעות לימוד בממוצע ומוסדות לימוד רבים מאפשרים לבחור בין לימודי בוקר למסלול לימודי ערב, מה שמאפשר שילוב של הלימודים עם מחויבויות נוספות. קורס לוגיסטיקה מכשיר סטודנטים לאיוש עמדות מפתח במערכות לוגיסטיות בשווקים בארץ ובעולם. הקורס נלמד מתוך הרצון לשלוט על התהליכים השונים שעובר המוצר משלב היצירה שלו ועד ליציאה לשווקים.
 
 
מה לומדים?
 
הלימודים עוסקים בין היתר בהקניית ידע על שרשרת התפעול של עסקים, הענקת כלים לניהול מלאי של סחורות וביצוע של ספירות מלאי, וכן במהלך קורס ניהול הייצור נרכשות שיטות עבודה כגון שיטת "הייצור הרזה". קורס מסחר וסחר בינ"ל מכשיר עובדים במחלקות הייבוא והייצוא של עסקים למימוש מלא של הפוטנציאל הגלום בשיווק מוצרי החברה. בהתאם לשינויים שחלו על ענף הסחר הבינלאומי בשנים האחרונות, לימודי קורס מסחר וסחר בינ"ל מעניקים כיום את הידע העדכני ביותר כדי להפיץ את מוצרי החברה לשווקים בחו"ל. בין היתר נלמדים לעומקם הסכמי הסחר של ישראל, נרכשים כלים לחישוב העלויות של ייבוא וייצוא, וכן מועברת הכשרה בהיבט העסקי של התחום – זאת דרך לימוד דיני נזקים וחוזים. קורס מסחר וסחר בינ"ל מעניק גם תרגול רב בביצוע של מו"מ מול גורמים בינלאומיים.
 
 
אפשרויות תעסוקה וקידום
 
עם סיום הלימודים, בוגרי הקורסים להכרת שוק העבודה הופכים לאנשי מקצוע בעלי ידע רב ותמונת מבט כוללת על צורת הניהול והארגון של עסקים. עצם הקידום הוא בהכרת תהליכי ייעול של העבודה ובאפשרות לפתוח את שירותי החברה למשווקים בחו"ל דרך לימודי מסחר וסחר בינ"ל. על מנת להעמיק את הידע בתחום ולשפר את הסיכויים לקידום, מומלץ לרכוש השכלה נוספת דרך לימודי תואר ראשון במשאבי אנוש. בוגרים אשר צברו ידע וניסיון מקתועי יוכלו לעסוק בתחום ההוראה במכללות ומוסדות לימוד אשר מעבירים לימודי רכש, קניינות ולוגיסטיקה. בנוסף יוכלו הבוגרים להיות עצמאיים בתחום ולהתברג בתפקידי ייעוץ חיצוני לחברות ומפעלים וזאת על מנת לשפר את כל מערך הרכש והלוגיסטיקה שלהם.
 
 
איפה לומדים?
 
מישלב טכני לוגיסטי - המכללה מציעה מסלול ניהול רכש ולוגיסטיקה. הלימודים מתקיימים בתל אביב או חיפה. הקורס מוכר ע"י אירגון מנהלי הרכש ומעניק ניקוד לתואר c.p.m.
המכללה העסקית - לשכת המסחר תל אביב והמרכז - במכללה תלמדו קורס ניהול רכש, קניינות ולוגיסטיקה - PLM. הקורס כולל 128 שעות לימוד אקדמיות במסלול בוקר, ערב או ימי שישי. המכללה עוזרת ללקוחותיה במציאת עבודה באמצעות חברות השמה.
המכללה הטכנולוגית רופין -  במכללה קורס לוגיסטיקה - ניהול רכש ושרשרת האספקה. הלימודים נפרסים על פני 150 שעות לימוד במסלול ערב. לעומדים בהצלחה בדרישות הקורס תוענק תעודת גמר מטעם המכללה הטכנולוגית רופין.
מכללת אתגר - במכללת אתגר תלמדו קורס ניהול לוגיסטי. קורס מקיף מאוד אשר כולל 450 שעות לימוד ונמשך 12 חודשים. הבוגרים אשר יעמדו בדרישות הקורס יקבלו בסיום  תעודת "ניהול לוגיסטי" מטעם משרד התמ"ת ותעודת סיום מטעם מכללת אתגר.
מעניין אותך קורס לוגיסטיקה?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בלוגיסטיקה, מחסנאות ורכש בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד לוגיסטיקה, מחסנאות ורכש לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד