072-3300504

לימודי קורס טלמרקטינג - כל מה שצריך לדעת

אין ספק כי כיום חלק ניכר מהפעילות העסקית מתרחש בטלפון וזה נקרא טלמרקטינג. אז מה זה בעצם טלמרקטינג? אם כן זה כל הפעילויות שעושים דרך הטלפון כמו למשל פניה אל אנשים לצורך מכירה, פרסום דרך טלפון, מתן שירות דרך הטלפון ועוד ועוד. עליכם לדעת כי אפשר היום לעשות טלמרקטינג וכך להיות מומחים לשיחות טלפוניות. 

עליכם גם להבין כי יש שוני מהותי בין אדם אשר עשה קורס ובין אדם אשר לא עשה קורס. היכולות שמוקנות בקורס הן עצומות והן יאפשרו לכם להיות מומחים אמיתיים בתחום הטלמרקטינג. עליכם לדעת כי ללא קורס הידע שלכם בתחום הטלמרקטינג יהיה מאוד מועט ואתם תתקשו להשתלב בעולם זה. אתם צריכים להבין כי עולם הטלמרקטינג הוא עולם מרתק וכדאי מאוד להיכנס אליו והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא דרך קורס.

למי מתאים לימודי קורס טלמרקטינג?


אז למי מתאים לקחת קורס טלמרקטינג? אם כן אם אתם אוהבים טלפון אין ספק כי הקורס הזה תפור עליכם. אם אתם אוהבים למכור ואתם רוצים ללמוד את המקצוע לעומק אין ספק כי הקורס הזה מתאים לכם.

אם אתם רוצים לתת שירות טלפוני ורוצים להתמקצע בתחום הקורס הזה מתאים לכם. עליכם להבין כי זה דבר אחד לנהל שיחה פנים אל פנים וזה דבר אחר לגמרי לנהל שיחה בטלפון ולכן אנו מציעים לכל מי שרוצה להיכנס אל עולם הטלמרקטינג לעשות את הקורס וכך ללמוד את רזי המקצוע לעומק ולהשתלב בעולם דינמי ומעניין שאין לו גבולות מכל הבחינות.

עבודתו בפועל של איש או אשת טלמרקטינג


אז מה עושים לאחר קורס טלמרקטינג? אם כן אתם יכולים להשתלב במגוון חברות, כמה מהן הגדולות במשק. אתם יכולים לעבוד בתחום השירות, בתחום המכירות או בתחום הייעוץ ואף לשלב בין העלומות הללו. כמובן שכמעט כל העבודה שלכם תיערך דרך הטלפון אך לעיתים לאחר השיחה תצטרכו להשתמש במחשב כדי לסכם את הנאמר ולהוציא מהשיחה תובנות.
אנו חייבים לציין כי העבודה מאוד מעניינת וזאת מכיוון שאין יום הדומה לשני. יום אחד תדברו עם אישה בת 20 הצריכה שירות וביום אחר תמכרו את המוצר שלכם לחברה או לאדם פרטי בגיל חמישים. כך העבודה כל הזמן משתנה ואין יום דומה למשנהו וזה דבר משמעותי ביותר לאנשים עובדים. 

היכן לומדים טלמרקטינג?


אז איפה לומדים טלמרקטינג? אם כן קודם כל יש חברות המציעות קורסים בתחום זה ולאחר מכן אם אתם עוברים את הקורס תוכלו לעבוד בחברות אלו. עוד אופציה היא לעשות את הקורס במכללה פרטית ולאחר מכן למצוא עבודה בתחום.

לכל מסלול שפירטנו כאן יש יתרונות וחסרונות וכדאי לברר כמה שיותר פרטים על הקורס לפני שאתם נרשמים אליו. בין היתר כדאי לכם לברר האם יש עבודה מובטחת לאחר סיום הקורס, כמה זמן נמשך הקורס, מה כוללים הלימודים בקורס ומה מלמדים אתכם. ככל שתבררו יותר פרטים כך תלמדו יותר וכך תבחרו בצורה חכמה יותר את הקורס וזה יפתח לכם קריירה חדשה ומרתקת.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


משך הלימודים של טלמרקטינג משתנה מחברה לחברה, בשונה מלימודים אקדמיים שלוקחים זמן רב כמו לימודי משפטים או ראיית חשבון, לרוב קורס טלמרקטינג ייקח מספר חודשים בודדים בלבד. על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש קורסים בחינם, למשל עם התחייבות לעבודה לאחר הקורס, ויש קורסים העולים כסף. יש קורסים מסובסדים על ידי החברות וזו למעשה כמו מלגה שהחברה נותנת תמורת עבודה לאחר סיום הקורס ולכן כדאי לכם לברר פרטים על קורסים אלו.
מעניין אותך לימודי קורס טלמרקטינג - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בטלמרקטינג בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד פרסום ושיווק לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד