072-3300504

לימודי קורס שיווק נדל"ן - כל מה שצריך לדעת

אין ספק כי חלק מרכזי בכלכלה הישראלית זה נדל"ן. הנדל"ן הוא סקטור עצום ולכן זה אך טבעי כי אנשים רבים רוצים להרוויח מסקטור זה, השאלה היא איך? אם כן אם אתם רוצים להרוויח מעולם הנדל"ן אנו מציעים לכם לקחת קורס שיווק נדל"ן. שמעתם נכון, משווקי נדל"ן מרוויחים יפה מאוד ויכולים להגיע למשכורות עצומות.

עליכם להבין ולדעת כי ללא קורס יהיה לכם קשה מאוד להצליח בעולם הנדל"ן. כפי שלא יעלה על הדעת כי עורך דין יהיה עורך דין ללא לימוד משפטים או רואה חשבון ללא תואר בראיית חשבון כך לא יעלה על הדעת כי משווק נדל"ן יהיה משווק ללא קורס. הקורס ילמד אתכם הכול אבל הכול ולכן הוא כה מומלץ למי שרוצה לעסוק בנדל"ן ולשווק אותו.

למי מתאים לימודי קורס שיווק נדל"ן?


אז למי מתאים לימודים של קורס שיווק נדל"ן? אם כן עליכם לדעת כי משווק נדל"ן צריך להכיר את שוק הנדל"ן בצורה מוחלטת ואת זאת ילמדו בקורס. לכן מי שלומד קורס נדל"ן צריך יכולת לימוד וניתוח גבוהים.

לצד זאת, משווק נדל"ן צריך יכולת ורבלית גבוהה וזאת מכיוון שהוא כל הזמן מדבר עם אנשים אחרים. תפקידו של המשווק הוא למכור דירות ומשרדים ואת זאת הוא לא יצליח אם לא תהיה לו יכולת מילולית גבוהה ועל כך אנו מציעים לכם לחשוב אם אתם רוצים להתקבל ללימודי נדל"ן. כמובן שבלימודים יעבדו אתכם גם על יכולות מילוליות וכיצד לפנות אל לקוח ולכן הלימודים יכולים להכין אתכם בצורה מעולה לעבודת השיווק.

עבודתו בפועל של משווק נדל"ן


אז מה משווק נדל"ן עושה לאחר קורס שיווק נדל"ן? אם כן המשווק צריך לחבר בין מוכרים לקונים. המשווק למעשה מוצא מוכרים אשר רוצים למכור נכס בין אם זה נכס מסחרי ובין אם זה נכס למגורים ולאחר מכן הוא צריך למצוא קונים לנכס זה.

המשווק צריך לדעת לתמחר את הנכס, כלומר עליו לדעת בכמה יסכימו לקנות את הנכס וזאת בכדי להבטיח כי הנכס ישיג את המחיר הגבוה ביותר שאפשר לקבל. ככל שהמשווק יכיר יותר את השוק כך הוא ירוויח יותר וכך יהיו לו יותר לקוחות. את זאת, ילמדו אותו בקורס וכך הוא יהיה מומחה אמיתי לנדל"ן, מומחה אשר מרוויח יפה מאוד.

תנאי קבלה ללימודי שיווק נדל"ן 


עליכם לדעת כי כיום תנאי הקבלה למשווק נדל"ן אינם גבוהים מאוד וזאת מכיוון שמכללות פרטיות לרוב מעבירות את הקורס הזה. אין זה אומר כי הקורס הוא לא ברמה גבוהה אלא שיש הרבה היצע של קורסים ולכן תנאי הקבלה הם לא גבוהים במיוחד.

זה יתרון לאנשים רבים מכיוון שהם לא צריכים לעשות פסיכומטרי או להיות עם בגרות וזה חיסכון אדיר של כסף וזמן. אנו מציעים לכם לבחור בחכמה את המכללה בה תעשו את קורס שיווק הנדל"ן וזאת בכדי להבטיח כי תפיקו את המרב מן הקורס ובכדי להבטיח כי הקורס יהיה מממצה, מעולה ומלמד וכך תהיו מומחים אמיתיים לנדל"ן ותצליחו במקצוע זה.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


חשוב לציין כי משך הלימודים של הקורס לשיווק נדל"ן הוא כמה חודשים ואף יכול להימשך קצת יותר מכך. כיום לא נהוג לתת מלגות לקורסים אלו, אך יתכן והמכללה כמבצע או כמדיניות תיתן לכם מלגה כלשהי. שכר הלימוד למקצוע הוא לא גבוה באופן יחסי והוא יסתכם בכמה אלפים או קצת יותר מכך לעיתים.
מעניין אותך לימודי קורס שיווק נדל"ן - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בשיווק נדל"ן בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד פרסום ושיווק לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד