072-3300504

לימודי קורס מיסוי מקרקעין - כל מה שצריך לדעת

אין ספק כי הנדל"ן הוא הקטר של המשק הישראלי ויש לו השפעה עצומה על הכלכלה הישראלית. אך תחום הנדל"ן הוא גם תחום מאוד מורכב עם המון בירוקרטיה , כזאת שאדם מן הישוב מאבד את הידיים והרגליים מולה. הדוגמא הבולטת ביותר לכך היא התחום של מיסוי מקרקעין. תחום זה מסובך מאוד ואדם רגיל יתקשה לחשב כמה מס הוא צריך לשלם על קניית מקרקעין.

כאן נכנס לתמונה הבוגר של קורס מיסוי מקרקעין אשר מסייע לאנשים להבין כמה מס הם צריכים לשלם על המקרקעין שלהם. ללא הקורס אתם לא תדעו כיצד לחשב את המס ולא רק זאת אלא שללא קורס איש לא ירצה להעסיק אתכם מכיוון שאתם לא תיחשבו למומחים בתחום של מיסוי מקרקעין.

למי מתאים לימודי קורס מיסוי מקרקעין?


אז למי מתאים לקחת קורס מיסוי מקרקעין? אם כן מגוון המשתתפים בקורס הוא נרחב וגדול. כך למשל עורכי דין שלמדו לימוד משפטים ועוסקים בתחום המקרקעין יכולים לקחת את הקורס, עוד יכולים לקחת את הקורס רואי חשבון וכמובן גם שמאים.

כדאי לברר לפני שנרשמים אל הקורס מה הקורס כולל, מה מעבירים בו ומה מלמדים בו ומי הם האנשים האחרים בקורס. עוד דבר חשוב ביותר שאסור לזלזל בו זה השאלה מי המרצים בקורס. עליכם להבין כי הקורס יקום וייפול על השאלה מי הם המרצים וככל שהם יהיו יותר טובים כך הקורס יהיה ברמה יותר גבוהה ולכן כדאי לברר כמה שיותר פרטים על המרצים וגם לדבר איתם על הקורס ועל ההרצאות שלהם.

עבודתו בפועל של בוגר קורס של מיסוי מקרקעין


אז מה עושה מי שסיים קורס מיסוי מקרקעין? אם כן הוא עוזר לאנשים לחשב כמה מס הם צריכים לשלם על רכישת הקרקע שלהם. זה נשמע אולי פשוט, אך יש תורה שלמה כיצד לעשות זאת ורק בוגר של קורס מיסוי יכול לחשב את המס על הקרקע.

לרוב בוגר של קורס מקרקעין לא רק יחשב את המס שיש לשלם אלא ייעץ לקונים בהתאם לתפקידו. כך שמאי ייעץ מה שווי הקרקע ועורך דין יכין חוזה לקונה של הקרקע ורואה חשבון ייעץ בנוגע למיסים שיש לשלם פרט למס המקרקעין. עולם המס הוא עולם עצום וכך גם הייעוץ בנוגע למקרקעין ועל כך יש לתת את הדעת.

תנאי העסקה – כמה מרוויח בוגר קורס של מיסוי מקרקעין?


לרוב בוגר של קורס מקרקעין יהיה עצמאי בין אם זה עורך דין, רואה חשבון או שמאי. אם הבוגר עובד כשכיר אזי המשכורת שלו תהיה נמוכה יותר לרוב מאשר של עצמאי.
אך הלחץ על עצמאי הוא עצום וגם אם הוא יכול להרוויח הרבה הוא צריך לעבוד קשה בשביל זה.

לכן אנו חייבים לציין כי כלל לא בטוח כי לבוגר של קורס כדאי להיות עצמאי וכדאי לכם לשקול זאת לעומק אם אתם מתלבטים איפה ובמה לעבוד. עשו שיעורי בית וראו האם יש לכם סיכוי להיות עצמאיים ולהקים משרד שלכם ולא לעבוד כשכירים ואז החליטו האם ללכת על זה או לא.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


משך הלימודים של קורס מקרקעין הוא מספר חודשים ולעיתים פחות מכך או טיפה יותר. לרוב לא יהיו מלגות לימודים לקורס זה אך פעמים רבות אם אתם שכירים המשרד שלכם יממן לכם את הקורס. שכר הלימוד הוא של כמה אלפי שקלים או גם כן טיפה יותר ועל כן שכר הלימוד לא צריך להפחיד אתכם.
מעניין אותך לימודי קורס מיסוי מקרקעין - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה במיסוי מקרקעין בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד מיסוי מקרקעין לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד