072-3300504

לימודי קורס חשבונאות פרקטית (קורס פרקטיקה לרואי חשבון) - כל מה שצריך לדעת

אם יש לכם ראש למספרים לא בטוח שתרוויחו מכך כסף וזאת מכיוון שלאנשים עם תואר במתמטיקה למשל יש קושי למצוא עבודה מרוויחה ומכניסה. אז איפה כן אפשר להרוויח מראש למספרים? מלימודי ראיית חשבון. רואי חשבון עוסקים כל הזמן במספרים והם יכולים להרוויח יפה מאוד.

אם אתם רוצים להיות רואי חשבון ברמה גבוהה (ועם משכורת יפה) כדאי לכם לקחת קורס חשבונאות פרקטית (קורס פרקטיקה לרואי חשבון). קורס זה מלמד דברים חשובים ביותר לרואי חשבון ובלעדיו תתקשו להתנהל כרואי חשבון. בקורס תלמדו המון דברים חשובים ופרקטיים לרואי חשבון, דברים אשר לא לומדים באוניברסיטה וגם לא בהתמחות ולכן זה קורס בסיסי שכל רואה חשבון צריך לקחת. אנו נספר לכם הכול על הקורס ועוד קצת על רואי חשבון וכך תוכלו להבין ולדעת מה לעשות.

יכולות ותכונות הנחוצות במקצוע קורס חשבונאות פרקטית (קורס פרקטיקה לרואי חשבון) 


אז אילו תכונות צריכות להיות למי שלוקח קורס חשבונאות פרקטית (קורס פרקטיקה לרואי חשבון)? אם כן קודם כל הוא צריך לעבור את ההתמחות ואת התואר בראיית חשבון ולאחר מכן לקחת את הקורס וזאת מכיוון שהקורס הוא מתקדם יחסית וצריך בסיס איתן בכדי לעשות אותו.

עוד תכונות שסטודנט בקורס צריך זה יכולת אנליטית גבוהה, יכולת ריכוז מאוד גבוהה, וראש למספרים. ראיית חשבון זה מקצוע מורכב ומסובך והוא כולל מאות כללים שיש להקפיד עליהם ולכן אנו ממליצים לכם לחשוב האם המקצוע הזה מתאים לכם או שמא כדאי לכם לקחת מקצוע אחר יותר פשוט ונוח.

עבודתו בפועל של רואה חשבון


לאחר קורס חשבונאות פרקטית (קורס פרקטיקה לרואי חשבון) ולאחר ההתמחות עבודתו של רואה חשבון כוללת המון חלקים ונושאים. כך למשל רואה חשבון יקבע כמה מס שכיר, עצמאי וחברה צריכים לשלם.

זה כלל לא פשוט לעשות זאת ואת זאת תלמדו בין היתר בקורס חשבונאות פרקטית. לצד זאת, רואה חשבון יערוך דוחות ביקורת לחברות ציבוריות הנסחרות בבורסה ויוודא כי החברה לא על סף פשיטת רגל או שיש בה הונאות. עוד דבר שרואה חשבון עושה זה לעבוד במחלקות כספים של ארגונים ולנהל את הכסף. למשל איפה לשים את הכסף או איזה הלוואה לקחת ואיך זה משפיע על המס שהחברה משלמת או איזה ריבית החברה תקבל על הכסף שלה.

היכן לומדים ראיית חשבון?


יש כל מני אופציות ללמידה של תואר בראיית חשבון. כך למשל אפשר ללמוד באוניברסיטה ראיית חשבון או במכללה ציבורית ואפילו במכללה פרטית. קורס פרקטי לראיית חשבון אפשר לקחת במכללות פרטיות לרוב או בלימודי חוץ במוסדות ציבוריים.

אנו מציעים לכם לעשות סקר שוק מקיף בין כל המקומות שבהם אפשר ללמוד קורס פרקטי לראיית חשבון ולראות מה הקורס נותן לנו, כמה הוא עולה, מי הם המרצים בקורס ומה החומר הנלמד בו וכך לבחור את הקורס הטוב בשוק. זכרו כי ככל שהקורס יותר טוב כך אתם תהיו טובים יותר בתור רואי חשבון ולכן יש משמעות אדירה לשאלה איזה קורס אתם לוקחים.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


משך הלימודים של קורס פרקטי לראיית חשבון הוא מספר חודשים עד שנה כאשר הקורס יכול להתקיים במתכונת של בוקר או ערב ועל כך אתם צריכים להחליט מה עדיף לכם. לרוב לא יהיו מלגות לקורס זה מכיוון שזה לא לימודי תואר ראשון. שכר הלימוד יהיה בין כמה אלפי שקלים ועד למעלה מעשרת אלפים שקלים.
מעניין אותך לימודי קורס חשבונאות פרקטית (קורס פרקטיקה לרואי חשבון) - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בחשבונאות פרקטית בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד חשבונאות פרקטית לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד