072-3300504

לימודי קורס שיווק בסלולר - כל מה שצריך לדעת

חברו הטוב של האדם הוא בטח לא הכלב ובטח לא בן או בת הזוג שלו אלא הסלולר שלו. אנו צמודים לסמארטפון ומבלים בו המון אבל המון זמן. לכן אין להתפלא כי עולם השיווק בסלולר תופס תאוצה עצומה בשנים האחרונות ואפשר לראות כי המון אנשים נכנסים לתחום זה. אם גם אתם רוצים לעסוק בתחום כדאי לכם לקחת קורס שיווק בסלולר מכיוון שללא קורס אתם תתקשו להצליח בתחום.

יש שתי אופציות למי שרוצה לשווק בסלולר חברות ועצמאים, הראשון זה לפתוח חברה עצמאית והשני הוא ללכת ולעבוד כשכיר בחברת פרסום. בשני המקרים אתם לא תצליחו ללא קורס ולכן קורס שיווק הוא קריטי לכם ויש לו השפעה עצומה על הקריירה שלכם ועל ההצלחה שלכם בעולם הסלולר והפרסום וזה משהו שאין עליו מחלוקת או עוררין.

יכולות ותכונות הנחוצות במקצוע קורס שיווק בסלולר  


אז אילו תכונות ויכולות צריך מי שעושה קורס שיווק בסלולר? אם כן אתם צריכים יכולת למידה מאוד גבוהה וזאת מכיוון שהקורס הוא לא פשוט. אתם תצטרכו יכולות ניתוח גבוהה מכיוון שיש המון נתונים שיש להסיק מה לעשות.

כך למשל אתם תראו נתון של כמה זמן האנשים שוהים בפרסומת שלכם והאם הם לוחצים עליה או לא. מכך אתם תצטרכו להסיק האם הפרסומת שלכם טובה והאם אתם צריכים לשנות משהו או לא. לא פשוט בכלל לכל הדעות. הקורס עצמו הוא לא קשה אם משקיעים בו אך מה שלומדים בו הוא קריטי ואת זאת אתם חייבים להבין. 

עבודתו בפועל של משווק בסלולר


לאחר קורס שיווק בסלולר אתם תלכו ותעבדו בשוק בפרסום בסלולר. זה אומר שאתם תשלחו הודעות סמס, ווטסאפים, תפרסמו באתרי אינטרנט ותהיו עם היד על הדופק בכל הקשור אל פרסום בסלולר. עליכם להבין כי משווק בסלולר חייב ידע עצום על הרגלי משתמשים ועל סמארטפונים ואת הידע הזה אפשר להשיג רק בקורס.

רבים ניסו להיכנס לעולם הסלולר ללא לימודים ופשוט נכשלו בענק. לכן אנו מציעים לכם לעשות את הקורס ולא לוותר עליו. למעשה אם אתם רוצים לעבוד בתחום לקיחת הקורס היא הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות. כפי שלא יעלה על הדעת ללכת לחשמלאי שלא למד לימודי הנדסת חשמל או פסיכולוג שלא עבר לימוד פסיכולוגיה, כך לא יעלה היום על הדעת לעבוד בתחום הסלולר ללא קורס מתאים.

תנאי העסקה – כמה מרוויח משווק בסלולר


דיברנו המון על קורס בסלולר אך לא נגענו בנושא קריטי וזה כמה מרוויחים מי שעושה את הקורס. אם כן אם אתם טובים בקורס והופכים למומחים בזכות הקורס (ורבים מגיעים לרמה זו עם קורס טוב), אתם יכולים להרוויח יפה מאוד.

אתם יכולים גם לפתוח חברת פרסום בסלולר ולהקים עסק עצמאי ואז אתם יכולים להגיע למשכורת של שש ספרות ואפילו יותר. לכן אתם לא צריכים להיות מוטרדים מן הכסף שעולה הקורס ולקיחת הקורס היא ההשקעה החכמה ביותר שאתם יכולים לעשות. עליכם להבין כי משווק בסלולר שהינו שכיר מרוויח גם יפה מאוד ולכן שני נתיבים פתוחים לכם ומאפשרים לכם להרוויח יפה מאוד ביחס למקצועות אחרים בשוק. 

היכן לומדים שיווק בסלולר?


יש כל מיני מכללות המציעות לימודי שיווק בסלולר ואנו מציעים לכם לבחור את הקורס שתעשו בחכמה. אנו מציעים לכם לדבר עם בוגרים של הקורס ולשמוע מהם מה לומדים בקורס, איך החומר הנלמד ואיך המרצים והכי חשוב האם הם מצאו עבודה לאחר הקורס או לא. 
מעניין אותך לימודי קורס שיווק בסלולר - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בשיווק בסלולר בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד שיווק באינטרנט לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד