072-3300504

לימודי  קורס תועמלן רפואי - כל מה שצריך לדעת

עולם הרפואה הוא עולם מרתק מכיוון שיש בו כל הזמן חידושים, מכיוון שהעוסקים בו עוזרים לאנשים אחרים ומכיוון שהעובדים בתחום משפיעים על אלפי אנשים ואף יותר מכך. אחד המקצועות המרתקים ביותר בתחום הרפואה הוא תועמלן רפואי. אם אתם רוצים לעסוק במקצוע זה אתם צריכים לקחת קורס תועמלן רפואי. רבים אינם מודעים לכך אך לתועמלן רפואי יש תפקיד מאוד חשוב.

התועמלן עובר בין רופאים ומוסדות ומוכר להם תרופות. התרופות הללו פעמים רבות מצילות חיים וכך התועמלן עצמו מציל חיים. רבים אינם מודעים לכך, אך רופא אינו מכיר את אלפי התרופות שיש בשוק ולכן נדרש תפקיד כמו של התועמלן אשר ילמד את הרופא על התרופות, על היכולות שלהם ועל תופעות הלוואי שלהם ותודות לתועמלן הרופא יכול לתת שירות רפואי הרבה יותר טוב לפציינטים שלו וזה דבר מדהים להיות שותף בו ולכם תפקיד התועמלן הוא מדהים.

למי מתאים לימודי קורס תועמלן רפואי?


אז למי כדאי לעשות קורס תועמלן רפואי? אם כן אם אתם אוהבים מדע אתם תמצאו עניין עצום בתפקיד. אם אתם אוהבים לדבר עם אנשים (במקרה זה אנשי סגל רפואיים) אתם תמצאו עניין רב במקצוע.

אם אתם אוהבים לעזור לאנשים, ללמוד, לחקור ולגלות אתם תגלו עניין עצום במקצוע התועמלן. עליכם להבין כי העבודה של התועמלן היא מאוד דינמית מצד אחד ומנגד מאוד מעניינת ומועילה ולכן זה תפקיד מרתק. העניין הוא שרבים אינם מכירים את המקצוע ולכן אין לו דימוי כמו רופא או מהנדס אך האמת היא שכל מי שעוסק במקצוע מאושר מאוד ומאוד שמח על כך שבחר בקריירה זו.

עבודתו בפועל של תועמלן רפואי


אז מה הבוגרים של קורס תועמלן רפואי עושים? אם כן פעמים רבות התועמלן ממונה על מספר תרופות שהוא צריך למכור, כיצד? התועמלן הולך לרופאים ופשוט מסביר להם על התרופות.
כך הרופא מבין את החשיבות של התרופות ומחליט לרשום אותן למטופלים שלו. תארו לכם כי אתם מספרים על תרופה חדשה נגד סוכרת, תרופה אשר יכולה להוריד את הסוכר ואף להרזות את המשתמש בה. זה ממש הצלת חיים ולכן אפשר לומר כי התפקיד של התועמלן היום כאשר יש עשרות אלפי תרופות בשוק הוא מציל חיים וזה משהו שאי אפשר לזלזל בו.

תנאי העסקה – כמה מרוויח תועמלן רפואי?


אז אי אפשר לדבר על תועמלן רפואי מבלי לשאול כמה הוא מרוויח? אין ספק שכאשר אנו בוחרים מקצוע אנו נרצה להרוויח בו יפה ולא רק למצוא מקצוע מעניין ומתגמל מבחינה רוחנית. אז אין ספק כי המקצוע של תועמלן מאוד מתגמל מבחינה רוחנית אך הוא גם מאוד מתגמל מבחינה כספית.

המשכורת של תועמלן היא גבוהה יחסית, ואפשר להרוויח במקצוע יפה מאוד. כמובן שאפשר להתקדם ולהיות אחראי על מספר תועמלנים או למצוא מקצוע משיק למקצוע התועמלן וכך להרוויח יותר. פנו אל תועמלנים בשוק ושאלו אותם כמה הם מרוויחים וכך תראו גם אתם כי זה מקצוע מאוד מתגמל מבחינה כספית.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


קורס של תועמלן רפואי לבוגרים של מדעי החיים נמשך כמה עשרות שעות אקדמיות וקורס לבוגרים של מקצועות טכנולוגיים נמשך כמה מאות שעות אקדמיות. לרוב לא יהיו מלגות לקורסים אלו אך אנו ממליצים לבחון את הנושא ולראות אולי כן תצליחו לקבל מלגה. שכר הלימוד לקורס הוא כמה אלפי שקלים או יותר לעיתים אך לאור אורך הקורס הקצר שכר הלימוד הוא לא בשמיים, בניגוד ללימודים אקדמיים מלאים כמו לימודי מנהל עסקים, שם שכר הלימוד משמעותי יותר.


קרא עוד- לימודי רפואה
מעניין אותך לימודי  קורס תועמלן רפואי - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בתועמלן רפואי בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד תועמלן רפואי לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד