072-3300504

לימודי קורס ארומתרפיה - כל מה שצריך לדעת

בעבר הרפואה המערבית הייתה גרועה מאוד ואנשים לא יכלו לסמוך עליה. זה מראה לנו כי הידע שלנו על עולם הרפואה מאוד יכול להיות לוקה בחסר. לכן אפשר לומר כי הרפואה המערבית לא תמיד יודעת הכול ויש מקומות נוספים היכולים לרפא בני אדם והדוגמא הבולטת לכך היא ארומתרפיה. ארומתרפיה היא טיפול בעזרת שמנים ורבים מרגישים הרבה יותר טוב לאחר הטיפול.

על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אתם רוצים לרפא אנשים בעזרת ארומתרפיה אתם צריכים לעשות קורס ארומתרפיה. קורס זה ילמד אתכם מא' ועד ת' כל מה שאתם צריכים לדעת על טיפול בעזרת שמנים ויאפשר לכם לעסוק במקצוע מרתק ומרגש. לאחר הקורס תוכלו לעזור למגוון עצום של אנשים וכל זאת בתנאי שהקורס שעשיתם הוא ברמה גבוהה ולכן אנו מציעים לכם לבחור בחכמה היכן אתם עושים את הקורס.

עבודתו בפועל של בוגר לימודי ארומתרפיה


אז מה עושה בוגר קורס ארומתרפיה? אם כן הוא מטפל באנשים בעזרתם של שמנים רבים. החכמה היא להתאים את השמן למצב המטופל ולדעת כיצד לטפל בו. זו חכמה גדולה ולכן אתם חייבים ללמוד ארומתרפיה אם אתם רוצים לעסוק בתחום זה. 

בארומתרפיה אתם משלבים בין עזרה לאדם ובין שימוש בשמנים מיוחדים ולכן זו עבודה מרתקת הפותחת לכם צוהר מדהים אל עולם מעניין ומרגש. לרוב הבוגרים של הקורס יהיו עצמאיים ויפתחו קליניקה פרטית ולצד זאת הם יוכלו לעבוד עם קופות החולים ולהציע את שירותיהם לחברי הקופה. אנו חייבים לציין כי בוגר של הקורס יכול להרוויח מאוד יפה וגם לעבוד בעבודה מרתקת אך בשביל להגיע לשם יש לשים לב איזה קורס אתם עושים.

תנאי קבלה ללימודי קורס ארומתרפיה


אז מי יכול להתקבל אל קורס ארומתרפיה? אם כן אנו חייבים לציין כי כל אדם יכול לעשות את הקורס. חלק מהמכללות אשר מעבירות את הקורס עושות ראיון קבלה וחלק לא.
אך קבלה אל לימודי ארומתרפיה אינה כמו קבלה אל תואר ראשון שבו תצטרכו תעודת בגרות וציון פסיכומטרי אלא קבלה הרבה יותר פשוטה שאינה דורשת מבחנים קשים. עם זאת, אנו מציעים לכם ללמוד על המקצוע ולראות שאתם מתחברים אליו והוא מעניין אתכם וזאת בכדי להבטיח שהלימודים לא יהיו לריק ואתם תפיקו מהם את המרב.

היכן לומדים לימודי ארומתרפיה?


לרוב לימודי ארומתרפיה יהיו במכללות פרטיות או בקורסים אצל יחידות החוץ של מכללות ציבוריות או אוניברסיטאות ציבוריות. אנו חייבים לציין כי זה מאוד אבל מאוד משנה איפה אתם לומדים את הקורס ולכן אנו מציעים לכם לעשות סקר שוק בנוגע אל המקום שבו תבחרו ללמוד את המקצוע.

על רקע זה נציין כי אחד הדברים החשובים ביותר שיש בלימודים זה המרצים בקורס ולכן אנו מציעים לכם לבחון מי המרצים בקורס ומה רמתם. לצד זאת, כדאי גם לבחון מה מלמדים בקורס ולראות כי הלימודים הם איכותיים וטובים ולא רק זאת אלא גם מעשיים כך שתפיקו מהם את המרב, תהיו מומחים אמיתיים בתחום ותוכלו לעבוד ישר לאחר הלימודים.

משך הלימודים, מלגות ושכר לימוד


משך הלימודים של ארומתרפיה הוא מספר חודשים ויכול להימשך גם מספר שנים תלוי איפה ואיזה קורס אתם עושים. השכר ינוע לרוב בין כמה אלפים לכמה עשרות אלפים שוב תלוי איזה קורס אתם עושים. לרוב לא יהיו מלגות לקורס זה אך יתכן והמכללה תציע לכם מלגה כלשהי ללימודים אלו  שתעזור לכם לממן את הלימודים.
מעניין אותך לימודי קורס ארומתרפיה - כל מה שצריך לדעת?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה בארומתרפיה בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד ארומתרפיה לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד