לייעוץ אישי חינם, התקשרו:
072-3300504

קורס בינה עסקית BI Business Intelligence - מפתח BI

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס בינה עסקית BI Business Intelligence - מפתח BI
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

בינה עסקית משויכת לעולם הנתונים וטכנולוגיות המידע, כמו תחום הבינה המלאכותית, מדע הנתונים וניתוח הנתונים. תפקיד אנשי ונשות הבינה העסקית הוא להפיק תועלת עסקית מכמויות המידע העצומות המצטברות במאגרי המידע של העסק.

הם עושים זאת על ידי שימוש ופיתוח מערכות מתקדמות להפקה וריכוז מידע מהארגון או החברה, ניתוח והסקת מסקנות מהמידע הרב וחיזוי תהליכים עתידיים. כל אלה משתמשים לשיפור ולהגדלת הרווחיות של הארגון. כמו כן, באמצעות הידע והמסקנות המתקבלות כל הזמן, אנשי הבינה העסקית יכולים לעלות על ליקויים בהתנהלות הארגונית, ולתקנם.   

תנאי קבלה לקורס BI

  • בוגרי לימודי כלכלה, חשבונאות, הנהלת חשבונאות, מערכות מידע, סטטיסטיקה, מנהל עסקים. כמו כן, הקורס עשוי להתאים לבודקי תוכנה, אנשי IT. עם זאת, לא כל הקורסים דורשים תואר ראשון ומסתפקים ברקע טכנולוגי מוצק.
  • ראיון אישי
  • אנגלית טכנית


מה לומדים בקורס בינה מלאכותית?

BI POWER, אקסל, מידול מחסני נתונים, פיתוח תהליכי גזירה וטעינה, פיתוח מערך דו"חות עסקיים, פיתוח קוביות, אוטומציה, מנגנוני אבטחה, הפקת תובנות משמעותיות, ניתוח חכם של נתונים, Microsoft SQL Server, SAP Business Objects, כלי Big data כגון Hadoop ו-Mongo DB.

תעסוקה לבוגרי הקורס

הביקוש למפתחי BI בתעשיות השונות הוא רב, וככל שהטכנולוגיה וכמויות המידע גדלות, והן גדלות, כך גם הצורך במפתחי בינה עסקית איכותיים ומקצועיים שידעו להמיר אותן לידע רווחי.

השכר של מפתח BI מתחיל ב-10 אלף ₪ ועשוי להגיע עם הוותק והניסיון ל-25 אלף ₪. בתחום ה-BI תתי תחומים רבים שגם מתוגמלים אחרת, למשל מפתח (מתחיל מ-17 אלף) לעומת אנליסט BI (11 אלף).

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס בינה עסקית BI Business Intelligence - מפתח BI
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורסים ולימודי תעודה במפתח בינה עסקית BI בישראל

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים