072-3300504

קורס בינה עסקית | קורס BI

בינה עסקית משויכת לעולם הנתונים וטכנולוגיות המידע, כמו תחום הבינה המלאכותית, מדע הנתונים וניתוח הנתונים. תפקיד אנשי ונשות הבינה העסקית הוא להפיק תועלת עסקית מכמויות המידע העצומות המצטברות במאגרי המידע של העסק.
הם עושים זאת על ידי שימוש ופיתוח מערכות מתקדמות להפקה וריכוז מידע מהארגון או החברה, ניתוח והסקת מסקנות מהמידע הרב וחיזוי תהליכים עתידיים. כל אלה משתמשים לשיפור ולהגדלת הרווחיות של הארגון. כמו כן, באמצעות הידע והמסקנות המתקבלות כל הזמן, אנשי הבינה העסקית יכולים לעלות על ליקויים בהתנהלות הארגונית, ולתקנם.

תנאי קבלה של קורס BI

 • בוגרי לימודי כלכלה, חשבונאות, הנהלת חשבונאות, מערכות מידע, סטטיסטיקה, מנהל עסקים. כמו כן, הקורס עשוי להתאים לבודקי תוכנה, אנשי IT.
  עם זאת, לא כל הקורסים דורשים תואר ראשון ומסתפקים ברקע טכנולוגי מוצק.
 • ראיון אישי
 • אנגלית טכנית


מה לומדים במהלך קורס בינה עסקית ?

במהלך קורס בינה עסקית לומדים נושאים כמו BI POWER, אקסל, מידול מחסני נתונים, פיתוח תהליכי גזירה וטעינה, פיתוח מערך דו"חות עסקיים, פיתוח קוביות, אוטומציה, מנגנוני אבטחה, הפקת תובנות משמעותיות, ניתוח חכם של נתונים, Microsoft SQL Server, SAP Business Objects, כלי Big data כגון Hadoop ו-Mongo DB.

תעסוקה לבוגרי קורס BI

הביקוש בוגרי קורס BI בתעשיות השונות הוא רב, וככל שהטכנולוגיה וכמויות המידע גדלות, והן גדלות, כך גם הצורך במפתחי בינה עסקית איכותיים ומקצועיים שידעו להמיר אותן לידע רווחי.

השכר של בוגרי קורס BI המוכר בשמו קורס בינה עסקית מתחיל ב-10 אלף ₪ ועשוי להגיע עם הוותק והניסיון ל-25 אלף ₪. בתחום ה-BI תתי תחומים רבים שגם מתוגמלים אחרת, למשל מפתח (מתחיל מ-17 אלף) לעומת אנליסט BI (11 אלף).

מעניין אותך קורס בינה עסקית | קורס BI?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה במפתח בינה עסקית BI בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד מפתח בינה עסקית BI לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
 • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
 • לימודי תואר ראשון
 • הנדסאים
 • לימודי תואר שני
 • קורסים ולימודי תעודה
 • לימודים בחו"ל
 • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד