האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בטיפול באומונת
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

טיפול באומונת

טיפול באומנות
 
טיפול באומנות, או תרפיה באומנות כפי שנוהגים לכנות אותה, מהווה תחום טיפולי המתבסס על ההנחה שהעיסוק באומנות הפלסטית - פיסול, רישום או ציור, משקף את הרגשות והתכנים הפנימיים של המטופלים אשר לא היו מתגלים בדרכים טיפוליות אחרות. טיפול באומנות יכול להיערך במסגרות יחידניות, זוגיות או קבוצתיות והוא מיועד ללקויי למידה, לבעלי הפרעות קשב וריכוז, לבעלי מוגבלות פיזיות ולמבקשי טיפול נוספים.
 
הסוד המרכזי של הטיפול הזה הוא בכך שהיצירות האומנותיות מהוות צורת תקשורת לא - מילולית המאפשרת למטופלים להביא לכדי ביטוי את תחושותיהם,  שלא היו נחשפות בלעדיי הטיפול. ישנם מוסדות לימוד המציעים מסלולים לטיפול באומנות הפונים לכל המעוניינים בהכשרה טיפולית, המתפתחת מאוד בשנים האחרונות.
 
 
טיפול באומנות - קורסים ותכני לימוד
 
מוסדות הלימוד המציעים מסלולים של טיפול באומנות הכוללים בין היתר נושאים כגון: תיאוריה בפסיכולוגיה, האומנות וההיסטוריה, אומנות פלסטית והתנסות מעשית, יצירות אומנות ומשמעותן, עולם הרגשות של בני האדם, עקרונות במתן עזרה, חידוד מערכות אינטראקציה בין מטפלים למטופלים, טיפול במוסיקה, תרפיה בתנועה ועוד נושאי לימוד רבים. הקורסים משלבים לימודים עיוניים לצד לימודים מעשיים המאפשרים לסטודנטים להתנסות בטיפולים הלכה למעשה.
 

קורסים ולימודי תעודה בריפוי וטיפול באמנות

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי