האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי אילוף כלבים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי אילוף כלבים

לימודי אילוף כלבים
 
לימודי אילוף כלבים מיועדים לכל אוהבי הכלבים, ובמיוחד לכל האנשים אשר רוצים לעבוד עם חיות, אם בכדי לעזור לבני אדם דוגמת טיפול באמצעות בעלי חיים או בדרך של השרשת התנהגות חיובית בבעלי החיים. בכדי שלבעלים של הכלב יהיה יותר קל לטפל בכלב. לימודי אילוף כלבים מורכבים מחלק תיאורטי וחלקים מעשיים. במסגרת הלימודים ילמדו עזרה ראשונה לכלבים, התאמת הכלב לתפקיד אותו הוא אמור לשמש, חינוך גרים, תזונה נכונה, שיטות אילוף שונות ועוד. כל שיטת אילוף שתלמד תתורגל על כלבים עד לרמת אילוף גבוהה כאשר הכלב ממושמע למאלף בצורה הטובה ביותר בכל הרמות.
 
 
לימודי אילוף כלבים - איפה ללמוד 
 
לימודי אילוף כלבים מוצעים בקורסים שונים הנמשכים נמשך בין חצי שנה לשנתיים, תלוי ברמה הרצויה על המאלף ובמתכונת הקורס. בין המכללות המלמדות את הקורס ישנם המציעות קורסים מקצועיים ומקיפים ויש המציעות קורסים ממוקדים - דבר המשפיע על אורך הקורס. לפני שבוחרים היכן ללמוד יש לבדוק כמה ניסיון יש למרצה הקורס באילוף כלבים מכיוון שהרבה מהחומר שאוב מתוך הניסיון האישי שלו עם כלבים, כך לדוגמא מרצה בעל 10 שנים של ניסיון באילוף כלבים כמובן שיוכל לספר ולתת לכם יותר ידע ממרצה שיש לו ניסיון של שנתיים.
 
מה לומדים?
 
הלימודים בקורס אילוף כלבים כוללים בתוכם פן תיאורטי ופן מעשי. בין נושאי הלימוד הנלמדים בחלק התיאורטי: מתן עזרה ראשונה לכלבים פגועים/פצועים, אנטומייה ופיזיולוגיה של כלבים, צורת הלמידה של כלבים, ציוד וכלים לאילוף, תקשורת עם בעלי חיים, שפת גופו של הכלב ובעל החיים, בחירת גזע של הכלבים, התאמה בין סוג הכלב לצרכים ולתפקיד של בעליו או של המאלף שלו, אתיקה, הדרכה נכונה, היכרות ופתירת בעיות התנהגות של כלבים ובעלי חיים, חינוך של גורים, גידול הכלבים, ביות שלהם, טיפוח ויופי, לימוד פקודות, תזונה נכונה, גירויים שונים, סוגי גזעים והגדרת כל גזע, אבולוציה, ועוד ועוד. בחלק המעשי הסטודנטים יאמנו ויאלפו כלבים בפועל.
 
 
כמה זמן לומדים?

משך הלימודים של קורס אילוף כלבים משתנה מאוד בהתאם למוסד הלימודים והיקף הקורס ותלוי בלא מעט גורמים כמו מקום הלימודים וכו'. הלימודים יכולים לנוע במשך זמן של חצי שנה- שנתיים של לימודים אבל ברוב המקרים מדובר בכ- 220 שעות לימוד אקדמיות. 

 

איפה עובדים?

עם סיום הלימודים ועמידה בכל יעדי הקורס הנלמד יכולים הבוגרים להתקדם וללמוד תחומים נוספים כמו: טכנאי כלבנות, וטרינריה, קורס עוזר וטרינר, ספרות וטיפוח כלבים ובעלי חיים, טיפול בעזרת בעלי חיים ועוד ועוד. כמו"כ יכולים כמובן לבחור לעבוד באופן עצמאי או אצל וטרינר/עסקים לבעלי חיים/חברות בטחוניות שמחזיקות בכלבים/דוגווקר וכדו'. 

 

כמה מרוויחים?

מאלף כלבים מתחיל ירוויח שכר של 200 ש"ח ל45 דקות אילוף/טיפול. מטפל בעל נסיון של כמה שנים בתחום יכו לדרוש שכר של 300-400 ש"ח ל-45 דקות אילוף.

 

 

קורסים ולימודי תעודה באילוף בעלי חיים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי