האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בתנאי קבלה ללימודי עבודה סוציאלית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

תנאי קבלה ללימודי עבודה סוציאלית

תנאי קבלה ללימודי עבודה סוציאלית
 
תנאי קבלה ללימודי עבודה סוציאלית משתנים בין מוסד אקדמי אחד למשנהו, אך עדיין ברוב המקומות תנאי קבלה ללימודי עבודה סוציאלית זהים כמעט לגמרי או שלפחות קרובים אחד אל השני. לרוב האוניברסיטאות יציבו תנאי קבלה טיפה יותר נוקשים וידרשו ציון בבחינה הפסיכומטרית מעל 600 וממוצע בגרויות מעל 85. בקרב המכללות תנאי קבלה ללימודי עבודה סוציאלית פחות נוקשים כאשר חלק מהמכללות דורשות פסיכומטרי של 580 ומעלה ובגרות מלאה. בחלק ממוסדות הלימוד דורשים שהמועמדים ללימודי עבודה סוציאלית יהיו מעל גיל 20. דרישה נוספת היא שרמת האנגלית תהיה גבוהה עם ציון טוב.
 
 
תנאי קבלה ללימודי עבודה סוציאלית לבני שלושים פלוס

תנאי קבלה ללימודי עבודה סוציאלית למי שחצה כבר את גיל שלושים הם שונים מאלה של סטודנטים צעירים. קיימים מכללות אקדמיות אשר מאפשרות לאנשים שעברו את גיל שלושים להתקבל בעזרת מכינה קדם אקדמית של ארבעה חודשים ולא דורשים ציון פסיכומטרי וממוצע בגרויות.
 

תנאי קבלה ללימודי עבודה סוציאלית תואר שני

תנאי קבלה ללימודי עבודה סוציאלית לתואר שני מחייבים קודם תואר ראשון בעבודה סוציאלית עם ממוצע ציונים  מעל 80. בנוסף על המועמדים להראות ניסיון תעסוקתי בתחום של שנתיים ולעבור ועדת קבלה. בנוסף יש מוסדות אשר דורשים לנסח מסמך שבו מפורטים ציפיות מהתואר השני, המטרות וההצעות למחקר.
 
 

לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי