האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בתואר ראשון בלימודי סוציולוגיה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

תואר ראשון בלימודי סוציולוגיה

תואר ראשון בסוציולוגיה זהו תואר חברתי תרבותי אשר הנושאים הנלמדים בו עוסקים בנושאים החברתיים של מדינת ישראל לדוגמא- משפט וחברה, פוליטיקה וממשל, קרימינולוגיה, מגדר, אתניות, החברה הישראלית, פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה ועוד נושאים רבים. זהו תואר מאד כללי שעוסק בהמון תחומים שונים במדעי החברה והרוח. 
לימודי סוציולוגיה
לימודי סוציולוגיה אלה לימודים שעוזרים ונותנים כלים לסטודנטים להבין את החברה שבה הם חיים ואת הכוחות המניעים אותה ופועלים סביבם. בעזרת הבנת החומר והפנמתו הסטודנטים מקבלים כלים רבים שיעזרו להם להכנס לתחומים חברתיים ולחולל שינוי של ממש. לימודי סוציולוגיה עוזרים מאד להבין איך המוסדות החברתיים בארץ עובדים ופועלים לדומגא: מערכת המשפט, המערכת הפוליטית, מערכת החינוך ואיפה מקום הפרט באותם מקומות. 
מה לומדים בתואר ראשון בסוציולוגיה?
במסגרת לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה הסטודנטים לומדים צורות שונות של תרבות שעוזרים להם להכיר ולהבין בצורה טובה את החברה הישראלית ואת הקבוצות החברתיות אשר קיימים בה. במהלך הלימודים הסטודנטים נוגעים בתחומים אשר קשורים לחברה הישראלית כגון: אי שוויון בחברה הישראלית, מגדר, אנתרופולוגיה, שסעים בחברה , היסטוריה של מדינת ישראל ועוד מגוון נושאים שקשורים לתחום זה.
סיימתי את התואר, מה עכשיו?
תואר ראשון בסוציולוגיה הוא תואר מאד כללי. יש יאמרו כי זהו החיסרון שלו מכיוון שאינו ממוקד על נושא ספציפי. האמת היא שמכיוון שזהו תואר כללי, אפשרויות התעסוקה בתחום זה הן רבות ושונות. כמובן שישנה תמיד האפשרות להמשיך לתואר שני בסוציולוגיה או בנושאים אחרים הקשורים למדעי החברה והרוח. בנוסף ניתן לעשות תעודת הוראה וללכת לכיוון החינוך. 
 
 

לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי