האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בתנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה

תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה

אחד ממקצועות המבוקשים ביותר על ידי סטודנטים הוא לימודי פסיכולוגיה. הביקוש הגדול ללמוד פסיכולוגיה הביא למצב שמוסדות הלימוד האקדמאים הקשיחו את תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה במטרה לשמור על רמת לימודים מסוימת. תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון מורכבים מסכם ציונים של בגרות ופסיכומטרי כאשר רמת האנגלית צריכה להיות ברמה של 4 יחידות לימוד לפחות וציון הפסיכומטרי צריך להיות לפחות 600. חשוב לציין שקיים הבדל גדול בין תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה במכללות לבין תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה באוניברסיטות. מי שניסה להתקבל ללימודי פסיכולוגיה באוניברסיטה ולא עמד בתנאי הקבלה יוכל לנסות לבדוק האם הוא יצליח להתקבל לאחד מהמכללות האקדמיות שם יש תנאי קבלה נוחים יותר. חשוב לומר שתנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה משתנים בין מוסד למוסד בהתאם לשיקוליו כך שאם לא התחלתם להתקבל במקום אחד, אין זה אומר של יצליחו במקום אחר.
 
 
תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה ללא פסיכומטרי

אפשרות נוספת של תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה היא קבלה ללא פסיכומטרי. לאחר שמכללות רבות הבינו שהבחינה הפסיכומטרית מהווה מכשול להמון אנשים ומונעת מהם להציג את יכולותיהם האמיתיות ולהתקבל ללימודים, הם החליטו לפתוח את האפשרות להתקבל ללא ציון פסיכומטרי. מי שיש לו ממוצע בגרויות גבוה יוכל להתקבל ללימודי פסיכולוגיה בחלק מהמכללות הפרטיות בלי צורך להציג ציון פסיכומטרי.  
 
 
תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה  לבני 30 פלוס

לאנשים שעברו את גיל 30 יש תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה הרבה פחות נוקשים. מוסדות לימוד רבים מאפשרים למי שעבר את גיל 30 ומעוניין ללמוד פסיכולוגיה להתקבל ללא ציון פסיכומטרי, עם בגרות בציונים סבירים ולעתים אף עם בגרות חלקית בלבד.  הדרישה היחידה היא שהם יעברו מכינת רענון של כמה חודשים לפני תחילת הלימודים.
 
 

לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי