האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין באיפה ללמוד משפטים?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

איפה ללמוד משפטים?

איפה ללמוד משפטים?
 
בשנים האחרונות התחרות בין מוסדות הלימוד בתחום לימודי משפטים עלתה מדרגה. כמות המכללות והאוניברסיטאות אשר מציעות תואר במשפטים גדלה בצורה משמעותית. מכללות פרטיות פתחו מסלולי לימוד לתואר במשפטים ואנשים רבים בוחרים ללמוד במכללה פרטית ולא באוניברסיטה. שאלה הגיונית שמועמד ללימודי משפטים צריך לשאול את עצמו היא - איפה ללמוד משפטים?
 
איפה ללמוד משפטים? המגמה השתנתה

עד לפני 20 שנה היו בישראל ארבע אוניברסיטאות שניתן היה ללמוד בהם תואר במשפטים. הביקוש היה גדול ובהתאם לכך תנאי הקבלה. אנשים רבים לא הצליחו להתקבל ונאלצו לוותר ולבחור בקריירה אחרת.  
אך הרבה דברים השתנו מאז. מכללות רבות החלו להציע מסלולי לימוד במשפטים וכיום קיימים 12 מוסדות לימוד אשר ניתן לעשות בהם תואר במשפטים. והמגמה היא ברורה- לפתוח עוד מקומות ועוד מסלולים. אין ספק שההתלבטות איפה ללמוד משפטים הפכה לרצינית ביותר.
 
 
איפה ללמוד משפטים? ההבדלים בין המוסדות

יש מגוון סיבות אשר משפיעים על ההחלטה של סטודנט איפה ללמוד משפטים: שכר לימוד, רף קבלה, אזור גיאוגרפי, אופציה לצירוף מסלולי לימוד ועוד. כל מכללה רוצה להיות ייחודית ולהציע משהו שאחרים לא מציעים. הסטודנט צריך לעשות את הבחירות הנכונות בנוגע להחלטה איפה ללמוד משפטים ולמצוא את מסלול לימוד המשפטים שהכי מתאים לו.
 
 

לימודי תואר ראשון במשפטים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי