האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי תדמיתנות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי תדמיתנות

לימודי תדמיתנות
 
תחום האופנה תומן בחובו הרבה תתי תחומים שמשלימים אותו, אחד מאותם תחומים אלה הוא תדמיתנות, בעזרת לימודי תדמיתנות יוכלו הלומדים להתאים את הבדים והצבעים לקולקציה שמעצב האופנה מעצב, ניתן לומר שהתדמיתן בעצם ממשיך את עבודת המעצב.
 
בלימודי תדמיתנות תלמדו להפוך רעיונות למציאות, מעיצוב בגדים בשחור לבן, לתת חיים לבגד, להתאים לו את הבד המתאים, את הצבעים המתאימים ועוד, לימודי תדמיתנות כוללים שימוש בכלי שרטוט וגיליונות עבודה בכדי ליצור מספר תדמיות לעיצוב בגד אחד. לאחר שהתדמיתן עושה את עבודתו הוא תופר את הבגד הראשוני ומשפר אותו לאט לאט עד שמתקבלת התוצאה הסופית שלפיה ייצרו עוד אלפי בגדים.
 
את לימודי תדמיתנות ניתן למצוא במגוון מכללות ייעודיות לתחום האופנה או במכללות כלליות, כמו כן לימודי תדמיתנות מותאמים גם למתחילים וגם למתקדמים, לרוב הלימודים מתקיימים בשיטה הישנה של עפרונות וגיליונות נייר, אך בימינו ניתן גם למצוא לימודי תדמיתנות ממוחשבים, זאת אומרת שאת כל השרטוטים ניתן לבצע באמצעות תוכנות גרפיות ייעודיות לשרטוטים כמו סקאצ' אפ וכ"ו. כמו כן, ניתן למצוא לימודי תדמיתנות במגוון רחב של התמחויות לדוגמא, לימודי תדמיתנות לבגדי ערב, לימודי תדמיתנות לבגדי תינוקות ועוד ועוד. 
 

קורסים ולימודי תעודה בעיצוב אופנה ותדמיתנות

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי