יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על מכללת לריסה גינת - הורות עם מודעות


המכללה הוקמה לפני כ-10 שנים ע"י לריסה גינת, בוגרת מכון ויצמן למדע, אמא ל-2 בנות וכיום עושה דוקטורט בחוג לייעוץ והתפתחות האדם באוניברסיטת חיפה.
ההתמודדות האישית שחוותה עם הולדת ביתה הבכורה, הובילה את לריסה לחקור ולפתח את השיטה הייחודית להורות עם מודעות ולחולל באמצעותה שינוי מהפכני בתפיסה ההורית, בתקשורת עם ילדים בגיל הרך ובאיכות החיים של אלפי משפחות בארץ ובעולם. לאור ההצלחה המיידית של השיטה, לריסה החלה ללוות משפחות ולהפיץ את הידע בסדנאות ובהרצאות להורים, לאנשי מקצוע בכל רחבי הארץ ובערוצי התקשורת. הביקוש העצום והרצון לעזור לכמה שיותר משפחות הובילו להרחבת המערך האקדמי ולפיתוח קורסי ההכשרה להנחיית הורים, יועצות שינה ולמסלולי המשך לליווי עסקי ולהתפתחות אישית.

 

מאות בוגרות סיימו את הקורס בשנים האחרונות ועושות חיל בקרב אלפי משפחות ברחבי הארץ, משפיעות, נותנות ערך, נהנות מהשליחות שלהן מבלי לוותר על האמהות ומתפרנסות מקריירה מלאת סיפוק והגשמה.

 

למה דווקא שיטת לריסה גינת להורות עם מודעות?
השיטה היחידה בארץ, שמלמדת לקרוא את שפת הגוף של התינוק בגיל הרך - מגיל לידה עד גיל 3.
מבוססת על מחקרים אקדמאים ותצפיות ודוגלת במודעות והקשבה לצורכי הילד והמשפחה.
הבנת שפת הגוף של התינוק מאפשרת להורים לזהות את הצרכים הפיזיים והנפשיים שלו בשלבים המוקדמים ולספק מענה מדויק ואיכותי לכל צורך, באופן שתורם משמעותית להתפתחות התקינה של הילד, לפיתוח הביטחון העצמי, להטמעת הרגלים מעצימים להמשך חייו ולעיצוב המבוגר שיגדל להיות.
במקביל ההורים נהנים מחוויה הורית מודעת, רגועה ובטוחה יותר והמשפחה כולה מפתחת תקשורת המבוססת על הקשבה ואמפטיה.
ההתבוננות היא הוליסטית ומתייחסת למכלול הגורמים המשפיעים בסביבת הילד, ולא רק ל'סימפטום', כך שהתהליך מותאם לכל משפחה בהתאם לצרכים ולמאפיינים הייחודיים שלה וניתן ליישום כל בית.

שירות אישי חינם
למציאת מוסדות לימוד
השאר פרטים ונציגי יורם יחזרו אליך
כתובת
הזיתים 96, גבעת שמואל
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים