יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על SmallTalk - המרכז הארצי להנחיית הורים

SmallTalk הוקמה ע"י לריסה גינת. לריסה הינה בוגרת מכון וייצמן למדע ואמא לשתי בנות, אביגיל ונעמי. את הגישה לריסה פיתחה על סמך ספרות מחקרית במדעי המוח העוסקת בהתפתחות מוטורית וקוגניטיבית של תינוקות ועל סמך ניסיון של אלפי תינוקות ברחבי הארץ.

SmallTalk הינה גישה ייחודית המבוססת על מחקרים אקדמאיים ותצפיות על תינוקות בגילאי לידה עד גיל שלוש באופן המסייע לזהות סימנים מוקדמים לצרכים טבעיים: רעב, עייפות, צורך רגשי, צורך להתפנות ועוד. זיהוי הצורך בשלב מוקדם, מסייע במתן מענה מדויק ואיכותי לתינוק ומבסס הרגלים נכונים להמשך חייו.

חשוב להדגיש, SmallTalk זו גישה רחבה הוליסטית, כשאנו מסתכלים על תינוק או על ילד, אנחנו לא רואים רק שינה או רק הנקה או רק גמילה אלא אנחנו רואים הכל - סך כל הצרכים הפיזיים והרגשיים שלו וגם רואים אותו כחלק מהתא המשפחתי שבו הוא גדל.

הגישה ההוליסטית, הרחבה האקדמאית, היא זו שעושה את SmallTalk לחובה בכל בית בישראל.

החזון של SmallTalk הוא לאפשר לכל תינוק לממש את הפוטנציאל הטמון בו מתוך הרמוניה משפחתית וסביבתית מלאה. התינוק של היום יהיה האדם הבוגר של מחר, וכל מה שניתן לו היום, יאפשר לו לממש את הפוטנציאל האנושי הטמון בו. בגידול תינוקות וילדים בטוחים ומשפחות הרמוניות, מטרתנו היא לשפר את פני החברה הישראלית ובכלל להוליד דור של בני אדם קשובים, אמפאטיים וחיוביים.

בסמולטוק תוכלי לבחור מבין מגוון מסלולי לימוד בתחום ההורות בהם תוכלי להפוך את האהבה שלך לילדים למקצוע אמיתי ומשגשג ולעשות שינוי של ממש בחיים משפחות רבות. הלימודים כוללים פרקטיקה ויישום מלא של כל החומר הנלמד. כבר במהלך הלימודים תלווי משפחות בתהליך מלא הכולל פגישה אישית, ניתוח, אבחון, בניית תוכנית עבודה עם המשפחה ובכל התהליך הזה את לא לבד אלא אנחנו איתך יד ביד.

לנו בסמולטוק חשוב להכשיר נשות מקצוע בתחום ההורות הראשונית ברמת מקצועיות מהגבוהות שיש. נשות המקצוע יקדמו ויאפשרו להורים בכל רחבי ישראל והעולם, להיקשר לתינוקות ולילדים שלהם באופן הכי בטוח ויאפשרו לאותן משפחות חוויה משפחתית הרמונית מלאה

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
הזיתים 96, גבעת שמואל
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים