יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס פייתון Python Beginner Course

iNT המרכז הבינלאומי ללימודי הייטק וחדשנות

תנאי קבלה
-אנגלית ברמת 4 יחידות.
-ידע בסיסי בעבודה מול מחשב.
-מבחן פנימי של מכללת INT.
** לא דרוש ידע קודם בתכנות**
פרטים על קורס פייתון Python Beginner Course

קורס פייתון יהפוך אתכם למומחים בשפה זו. Python היא שפה עילית שפותחה בקוד פתוח בתחילת שנות התשעים. מאז עברה השפה שינויים רבים ועד היום היא עדיין עוברת שיפורים ושדרוגים שונים. אז מה אפשר לפתח בעזרת השפה הזאת ולמה כדאי לכם להירשם אל קורס פייתון במכללת iNT?

Python נבנתה בצורה כזו שמקלה על המתכנת, כלומר עושה בשבילו חלק נכבד מהעבודה, מה שמשפיע על ביצועי המהירות שלה בהשוואה לשפת C לדוגמה. בשפות תכנות רבות המתכנת צריך להשקיע המון זמן יקר בעת עבודת התכנות, אך בשפת פייתון החוקים שונים, ואת זה תלמדו היטב במהלך התרגול במסגרת קורס פייתון.

ב- Python לא מפתחים ב-Real Time, כלומר לא ניתן להגיע איתה לליבה של מערכת ההפעלה, אמנם היא מתאימה לכלים בעלי ביצועים מרובים וזאת בין השאר על ידי שיוך של מודולים משפת C או ++C. השפה מנהלת זיכרון באופן אוטומטי בזמן ריצה (בדומה ל- JAVA), וזה בעצם אחד מהיתרונות העצומים שבה. פינוי הזיכרון בתוכנה מתבצע בצורה אוטומטית, מה שחוסך עבודה רבה למתכנת שבונה את התוכנה.

בתעשיית ההייטק נעשים שימושים רבים בשפה זו. השפה כאמור מאוד נוחה לכתיבה, ומכאן שניתן ליצור בעזרתה תוכנות בפרק זמן קצר. בגלל המהירות שבה ניתן ליצור תוכנה בשפה זו, ניתן אף לפתח בעזרתה תוכנות שידוע מראש כי זמן השימוש בהן יהיה מוגבל יחסית.

לא הרבה יודעים אבל חברת גוגל עושה שימוש רחב במערכת פייתון. הגירסה הראשונית של מנוע החיפוש גוגל נכתבה בשפת פייתון, מערכות הגדולות של גוגל עושות שימוש בפייתון, וגם חלק מהאתרים השונים שפיתחה גוגל לרבות אתר Youtube, מבוסס ברובו על שפת תכנות זו.

אחת השאלות הראשונות ששואלים הסטודנטים של קורס פייתון היא מאיפה לקוח השם של שפת התכנות, והאמת היא שהתשובה די ברורה. מי מאיתנו לא מכיר את החבורה הבריטית מונטי פייתון? שמה של שפת התכנות הזאת ניתן כמחווה לחבורה הקומית השנונה מבריטניה.

קורס פייתון במכללת iNT יקנה לכם את הידע הדרוש לתכנת בשפת תכנות זו. הירשמו ללימודי קורס פייתון, ולאחר שתרכשו את הידע הנדרש בקורס, יפתחו לכם דלתות רבות לקריירה מצליחה ומשגשגת בעולם ההייטק.

מידע נוסף
קהל יעד-
  • הקורס מיועד לחסרי רקע בפיתוח תוכנה אשר מעוניינים להיכנס לעולם זה.

עוד מסלולי לימוד – iNT המרכז הבינלאומי ללימודי הייטק וחדשנות

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים