072-3300504

רוצים לפתח קריירה וללמוד איך להשקיע בשוק ההון? הכירו את המסלול המהיר להצלחה

שוק ההון נראה לכם כמקום ראוי לפתח בו את הקריירה שלכם? הבורסה קורצת לכם ואתם מרגישים שרק אם יתנו לכם את הכלים המתאימים תגרפו הצלחה פיננסית? אם התשובה היא כן, בוודאי תשמחו לגלות שמצאנו את התואר המושלם עבורכם, אתם חייבים להציץ

יורם לימודים | 20-07-2017 12:04:00

יש תארים שמלמדים אתכם להכיר מקרוב את המנגנונים המשומנים שמניעים את גלגלי הכלכלה, אבל אם זה לא באמת מה שמעניין אתכם, ומה שאתם באמת רוצים זה להבין כיצד פועלים שווקי ההון בארץ ובעולם, לנו יש הצעה לתואר חדש שיסייע לכם בכך, בואו להכיר.

כפי שרבים כבר חוו על בשרם לשווקי ההון יש את החוקים והכללים שלהם. אם אתם רוצים לדעת כיצד נכון לפעול ולהתנהל בשווקי ההון המודרניים, לבנות תיק השקעות חדשני ומגוון מותאם לאתגרי התקופה, אתם זקוקים לתכנית לימודים פרקטית וממוקדת שמביאה לכם את המילה האחרונה בתחום ולא רק בצד המימוני אלא מכל הזוויות – הטכנולוגית, הרגולטורית והמשפטית. ללא שילוב של כל אלה לא ניתן להגיע להישגים, לנהל השקעות נכון ולפתח קריירה בשוק ההון.

לפתח קריירה מצליחה בשוק ההון, צילום: shutterstock
לפתח קריירה מצליחה בשוק ההון, צילום: shutterstock

התואר שמשלב מרצים מהשורה הראשונה
אם עד כאן זה נשמע טוב, זה הזמן לספר לכם על התכנית לתואר שני (M.A.) בשוק ההון ובנקאות במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן שתיפתח באוקטובר הקרוב באישור המועצה להשכלה גבוהה. התכנית מרכזת את מגוון הנושאים האקדמיים העדכניים בנושאי שוק ההון ובנקאות ומשלבת יישומים מעשיים ותכליתיים כך שבוגרי התכנית יוכלו להשתלב בקלות במוסדות הפיננסיים והבנקאיים בשוק ההון. כמו למשל, ניהול השקעות וניהול סיכונים. הסטודנט לומד להרכיב ולנהל תיק השקעות וירטואלי תוך התבססות על נתונים עדכניים מהבורסה.

מי שמוביל את התכנית הוא ד"ר רון מלכא שמביא איתו רזומה עשיר בתחום, ומי שכיהן בעברו כיו"ר בפועל של הבורסה לניירות ערך. אליו יצטרפו סגל מרצים מהשורה הראשונה, "התכנית משלבת מרצים מהאקדמיה לצד מרצים בכירים ומרצים אורחים מבנק ישראל, הבורסה לניירות ערך, הבנקים והמוסדות הפיננסיים המובילים במשק וכן מרצים מחו"ל המביאים איתם את ההתפתחויות האחרונות בתחומי ההשקעות וניהול הכספים הגלובליים", הוא מספר.

להשקיע נכון, צילום: shutterstock
להשקיע נכון, צילום: shutterstock

לתמרן בהצלחה בכלכלת העידן הדיגיטלי
המאה ה-20 מגלמת בתוכה שינויים טכנולוגיים מבורכים שמקלים באופן משמעותי על תהליכי העבודה אך יחד עם זאת היא יוצרת אתגרים חדשים. הדיגיטליזציה המתמדת של מרחב העבודה, הגלובליזציה ותהליכים כלכליים שונים, הגבירו את הצורך בכוח אדם מיומן ומקצועי שיוכל להשתלב בתחום.

בדיוק בנקודה הזאת, נכנס המרכז האקדמי למשפט ועסקים עם הבנה עמוקה כי על מנת להתאים למציאות העכשווית יש להסתגל לשינויים הללו. המרכז האקדמי שם לעצמו למטרה לקדם מומחים בתחומם, לשם כך הוא יצר תכנית לימודים ממוקדת מאוד של 15 חודשים כאשר מסגרת הלימודים תכלול שני חצאי ימים בשבוע בלבד – שלישי אחר הצהריים ושישי בבוקר. "התכנים נבחרו בקפידה כך שנעשה מאמץ מצד אחד לכלול את כל התכנים הרלוונטיים אך מצד שני לא נכללים נושאים מיותרים". מציין ד"ר מלכא.

תכנית הלימודים במכללה האקדמית למשפט ועסקים מספקת מענה לבוגרי תואר ראשון אשר מרגישים כי התכניות הקיימות היום בשוק אינן מלמדות איך להתנהל בשווקי ההון המודרניים. "התכנית משלבת בין התכנים האקדמיים לבין התכנים היישומיים העדכניים הנדרשים כך שבוגריה יגיעו מצוידים בידע ובכלים הנדרשים כדי לבנות תיק השקעות ולנהל אותו בצורה מושכלת", משתף אותנו ד"ר מלכא.

תכנית הלימודים החדשה מאפשרת למתעניינים בלימודי שוק ההון להתמקד במסלול המותאם בדיוק אליהם ולהתמקצע בתחום מוביל ומרתק, שכן שווקי ההון המודרניים לא מפסיקים להתפתח ולהשתנות. אין ספק כי מדובר במסלול לימודים מרתק ומושקע, שכן המרצים בתכנית נבחרו בקפידה כאשר הם מציידים את הסטודנטים בכלים הנדרשים בכדי להשתלב על הצד הטוב ביותר בתחום.

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד