יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על קידום - פסיכומטרי

מייסדי קידום המציאו בשנת 1981 את קורס ההכנה לפסיכומטרי. מאז ועד היום חברת קידום ממשיכה להוביל:
- בכמות התלמידים בכל זמן נתון
- במחקר ופיתוח של שיטות וחומרי הלימוד
- ובהכשרות ופיתוח המדריכים שהם השפיץ של לימודי הפסיכומטרי בישראל

הכלים אשר נבנו בקידום שמים את התלמיד במרכז וכל המערכות התומכות: קבוצה קטנה, כיתה, מדריך וטכנולוגיה, נמצאות באוריינטציה למיצוי פרטני של הפוטנציאל ומיקסום הציון האישי של התלמיד.
הקורס נבנה באמצעות פדגוגיה מבוססת ומתחדשת עם דגש על חיזוק והעצמה לכדי מיצוי הפוטנציאל של התלמיד.

מערך המחקר ופיתוח של חברת קידום הוא מהגדולים והמתקדמים בארץ. החומרים נבנים על פי כללי המבחן הפסיכומטרי וכפי שמעידים התלמידים שלנו בהמלצותיהם, רבות מהשאלות הנכתבות ומתורגלות בקורס בקידום מופיעות במבחן עצמו.
המערך הפדגוגי שלנו מורכב אנשים אשר המציאו את קורס ההכנה מצד אחד ומצד שני מהמוחות המתקדמים ביותר בכל אחד מהתחומים הנלמדים. כך שחומרי הלימוד שלנו מביאים את הטוב ביותר מכל העולמות: ניסיון רב ועצום משולב עם התחדשות מתמדת.

צוות המדריכים שלנו בנוי מכישרונות. מאנשים שהם יוצאים מן הכלל בהדרכת פסיכומטרי, ובכלל במה שהם עושים. אנחנו מאתרים את הטובים ביותר, ומשמרים את המעולים. חשוב לנו שהמורים שלנו יהיו שפיצים בהדרכת פסיכומטרי אבל שגם יהיו מצוינים במקצועות או בפקולטות בהם בחרו.
לא פחות חשוב לנו גם, שיהיו בני אדם. כאלו שאפשר לדבר איתם אחרי השיעור ושבאמת ההצלחה של התלמידים שלהם תהיה להם חשובה, וברמה האישית.
זה שהם מצוינים זה נהדר, אבל לא מספיק כדי להדריך אצלנו. הכשרת המדריכים נמשכת למעלה מארבעה חודשים והיא מנוהלת על-ידי קבוצה איכותית ביותר מדריכים פסיכומטריים בכירים המלוווים על-ידי מנחים פדגוגיים ופסיכומטריים מהשורה הראשונה. סף כניסה להכשרה הוא יש ציון של מעל 720 בפסיכומטרי.

מי כבר בחר בנו?
מעבר למאות אלפי התלמידים שכבר לימדנו ובחרו בקורס שלנו אנחנו עובדים כספקים בלעדיים של משטרת ישראל, חברת חשמל, ביטוח הראל, האגודה להתנדבות, האוניברסיטה העברית, בזק, אסם, בוגרי יחידת 8200, בוגרי השייטת, בוגרי יחידת הצוללות, מכללות שונות ברחבי הארץ, מעל 200 בתי ספר כל שנה ועוד ועוד.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
יפו 224, ירושלים
סניפים
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים