יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תואר ראשון BA - מנהל עסקים

הקריה האקדמית אונו

תנאי קבלה
-
כמה זמן לומדים
- מסלול בוקר: שלושה ימים בשבוע (א', ג', ה') בין השעות 16:00-08:00, שני סמסטרים בשנה במשך שלוש שנים
- מסלול ערב: שני ערבים בשבוע (ראשון ורביעי + ערב נוסף לתגבורים)' בין השעות 16:00-22:00, שלושה סמסטרים בשנה במשך שלוש שנים
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תואר ראשון B.A במנהל עסקים
פרטים על תואר ראשון BA - מנהל עסקים
תנאי קבלה:
- המועמד להציג תעודת בגרות מלאה בממוצע 94 ומעלה, במידה וממוצע הבגרות הינו בין 85-94 יוכל המועמד לנסות להתקבל על פי תנאי מכינה בת 3 חודשים.
- ראיון אישי.
- מבחני מיון רב ברירתיים (מבחן אמריקאי).
- ועדת קבלה: ועדת קבלה משקללת את נתוני ההשכלה הקודמת עם תוצאות מבחן מיון, קורות חיים, והראיון האישי(במידה ונדרש). החלטות הועדה ניתנות בכתב לאחר כשלושה שבועות מיום סיום כלל הליך הרישום לקריה האקדמית.
 
תואר ראשון BA בניהול כספים: בית הספר לניהול כספים, חשבונאות ותקציבאות בניהולו של החשב הכללי של מדינת ישראל לשעבר, פרופ' ירון זליכה, הוא בית הספר המוביל בישראל להכשרת מנהלי כספים ורואי חשבון. בית הספר מעניק תואר במנהל עסקים באמצעותו יכול הסטודנט לקבל את ההכשרה הטובה ביותר בישראל לכל אותן משרות נחשקות. ההתמחות בניהול כספים מכילה גם התמחות במימון ושוק ההון.
 
תואר ראשון BA בפרסום ותקשורת שיווקית תואר יחיד וראשון מסוגו בארץ.
 
במנהל עסקים התמחויות נוספות: ניתוח מערכות מידע - בה מקבלים בתום הלימודים גם תעודה של לשכת מנתי מערכות המידע בישראל. התמחות בניהול משאבי אנוש בה מתקיימים שיתופי פעולה עם אדם - מילוא וחברת לוטם שעוסקים בהכשרות מקצועיות.
 
מסלול הכשרה בסייבר - אבטחת מידע:
עולם הסייבר מתחלק לטובים ולרעים. אם אתם רוצים להיות בצד של הטובים המשיכו לקרוא. מצד אחד, אם לאחרונה קיבלתם מייל חשוד או קישור ברשת החברתית, אנחנו מקווים שלא פתחתם אותו בטעות. הניסיון לפרוץ, לשלוט, לחטוף או לשנות מרחוק את מאגר המידע הפרטי שלכם הוא קצה הקרחון של תחום הסייבר ואבטחת המידע הגלוי לציבור. מאגרי המידע של ארגונים גדולים, נתונים בשנים האחרונות למתקפות מצד גורמים עוינים, המהוות איום מידי ומוחשי על חסינות ושרידות הארגון.
 
האבטחה וההגנה על מידע זה, מהווה סט כולל של פעולות אסטרטגיות אשר עושים אותם ארגונים, בכדי לאפשר שמירה על המידע ובכדי לאפשר למערכות המידע לעבוד בתקינות. האתגר החדש עומד גם בפני מדינות המתמודדות עם איומי טרור סייבר וממהרות להדביק את הפערים הטכנולוגיים בינן לבין הגורמים העויינים אותן. מבין מדינות אלה הקדימה לעשות מדינת ישראל שהקימה את מטה הסייבר הלאומי.
 
מצד שני, באיומי הסייבר, נמצאות הזדמנויות להתמחויות חדשות ומקצועות מרתקים בתחום סוער ודינמי זה. תחום בו שני הצדדים, הטובים והרעים, מנסים להקדים אחד את השני בחדשנות ובמקוריות. אם אתם בצד של הטובים, התמחות זו שפיתחנו בקריה האקדמית אונו, היא בשבילכם. פיתחנו אותה על בסיס מקצועות הגנת הסייבר במדינת ישראל מטעם מטה הסייבר הלאומי שבמשרד ראש הממשלה. 
 
איך מתקבלים? הכשרה זו, אפשרית רק עבור סטודנטים שיעברו בהצלחה ניכרת (מעל ממוצע 75) את סט קורסי הרקע המהותיים בהתמחות ללימודי אבטחת סייבר.
 
מה לומדים? נלמד אתכם להיות סקרנים. נעשה את זה באמצעות לימודי תורת ההצפנה, הגנת סייבר והסביבה הטכנולוגית, תהליכי אבטחה בארגון, מבוא להגנה מתקיפות, שיטות ואמצעי אבטחה במערכות מידע, ניתוחי Big Data בעולם הסייבר ועוד. 
 
מה צופן העתיד? הכשרת אבטחת מידע תאפשר להשתלב בשלל מקצועות בתחומי אבטחת מידע, להם קיימת דרישה עצומה בתעשייה עם יכולת השתכרות גבוהה.
 
מידע נוסף
 
שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
צהל 104, קרית אונו
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים