יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על הקריה האקדמית אונו

הקריה האקדמית אונו הוקמה בשנת 1995 כמוסד פרטי להשכלה גבוהה. מרגע היווסדה חרטה הקריה האקדמית אונו על דגלה מצוינות אקדמית יישומית ומחקרית לצד מתן תשומת לב מרבית לצרכיהם של הסטודנט. הקריה האקדמית אונו מתחייבת לעשות ככל שביכולתה על מנת להעניק לסטודנטים שלה את הטוב ביותר.

הקריה האקדמית אונו נבחרה למוסד עם המרצים הטובים ביותר בישראל, על פי סקר התאחדות הסטודנטים שנה רביעית ברציפות!

אקדמיה יישומית: בקריה האקדמית אונו פועלות תכניות לימוד שמטרתן להכין את הסטודנטים לקראת ההשתלבות שוק העבודה בישראל, תוך הקניית כלים פרקטיים ויישומיים לקריירה בה יבחרו. הקריה האקדמית אונו היא המכללה היחידה בישראל שהקימה מרכז סימולציות אשר מכין את הסטודנטים להתמודדות עם מקרי בוחן מעולם התעסוקה האמיתי. תרחישים אלו חוברו על ידי בכירים בחברות גדולות בישראל בשיתוף עם מנהלי מרכז הסימולציות של אונו.

הסטודנט במרכז: הקריה האקדמית אונו מתחייבת לתת לכל אחד מהסטודנטים שלה את השירות המנהלי, האישי והאקדמי הטוב ביותר. בתחומה של הקריה האקדמית אונו נמצאות ספריות, חדרי מחשבים ומתקני לימוד מתקדמים נוספים על מנת לייעל את חווית הלמידה. בנוסף מתהדרת הקריה האקדמית אונו בסגל מרצים הטובים בתחומם.

אקדמיה למצוינים: הקריה האקדמית אונו מקיימת מלגות מצטיינים ע"ש רס"ן אהרון כ"ץ ז"ל. אלה נוסדו על מנת להעניק תנאי לימוד ייחודיים למועמדים מצטיינים, בעלי נתוני קבלה גבוהים או בעלי רקע של מנהיגות והצטיינות בעשייה.

אקדמיה חברתית: הקריה האקדמית אונו ממשיכה לקדם את המחויבות לקהילה ואף פתחה את שערי ההשכלה הגבוהה בפני הנהגה חברתית מאוכלוסיות שונות. הקריה האקדמית אונו הינה המוסד היחיד להשכלה גבוהה אשר הכניס בכל תכניות הליבה לתואר ראשון 4 שעות אקדמיות של מחויבות לקהילה.

סטודנטים/בוגרים ממליצים
224 דירוגים | ציון ממוצע 4.54 מתוך 5
 • הלימודים בקריה האקדמית אונו הם ללא ספק בגדר חוויה. מהיום הראשון הרגשתי שיש יחס אישי מהמרצים ונחשפתי לתוכנית לימודים מאתגרת וגמישה שכוללת מגוון קורסי העשרה שתרמו לאווירה לימודית. העובדה שהלימודים מתקיימים בכיתות קטנות לצד צוות מרצים מן השורה הראשונה בהחלט הופכים את התואר למהנה יותר
  26.07.2017
  מיכל מושיוב
 • הגעתי לקריה האקדמית אונו לא מזמן. בינתיים אני מרוצה – המורים בסדר גמור, מעבירים את החומר כמו שצריך, נותנים שיעורי בית ועבודות כמו שצריך.
  31.07.2017
  גדי נתן
 • 06.08.2017
  דני
לכל המלצות

מסלולי תואר ראשון

מסלולי תואר שני

מסלולי קורסים

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
צהל 104, קרית אונו
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים