מי אנחנו

כאשר אתם עומדים בפני החלטה כל-כך משמעותית כמו בחירת המקצוע שלכם, אתם חייבים לדעת שהפקדתם את העתיד שלכם בידי המומחים הטובים ביותר. אנחנו ב'יורם' דוגלים במצוינות אקדמית ולכן בחרנו בפינצטה את נבחרת המקצוענים שלנו. עם המומחים שעומדים מאחורי המבדק שלנו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהפקדתם את עתידכם בידיים הטובות ביותר.

אז מי עומד מאחורי המבדק?

כולם יודעים שמבנה יציב עומד על בסיס שנבנה טוב. בסיסו של המבדק שלנו הוא הפיתוח, עליו אחראי פרופסור איתמר גתי מהאוניברסיטה העברית. פרופ' גתי הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום של מערכות ייעוץ ממוחשבות לסיוע בבחירת מקצוע. הוא בעל תואר מומחה בתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית, כאשר בעברו עמד בראש מערכות מצליחות ומתקדמות לייעוץ לימודים. פרופ' גתי קיבל את פרס קיי על פיתוח מערכות ייעוץ חדשניות באינטרנט בישראל, ובארה"ב קטף את הפרס על שם בולסבי על שימוש חדשני בטכנולוגיית המידע לקידום מערכות ייעוץ אינטראקטיביות. כיום, ממשיך לסייע למתלבטים בבחירת מקצוע הלימודים ועסוק בפיתוח כלים אינטראקטיביים להכוונה מקצועית באוניברסיטה העברית.

צוות הפיתוח האקדמי

מה שמהווה תשתית למבדק שלנו ועושה אותו לכל-כך יעיל בהכוונה מקצועית הוא המחקר רב השנים שעל בסיסו הוא נבנה. טובי המוחות בתחום התגייסו על מנת ליצור עבורכם מבחן יעיל ואיכותי שיקרב אתכם עוד צעד בדרך למקצוע המתאים לכם. צוות המחקר המוביל כולל את ראומה גדסי, שירי טל, ולנטינה יזראילביץ', ליסה פרץ ושירה אגס, לשילוב ממצאי המחקרים החדשים בתחום ייעוץ הלימודים והמשוב של המשתמשים במערכת "המבדק", לשם המשך שיפורה המתמיד.

יורם פורטל לימודים

יורם לימודים קיים משנת 1999והתברג בפסגת תעשיית ההשכלה בישראל. האתר מלווה למעלה מ-200 אלף ישראלים שמתעניינים בלימודים מדי שנה ומציב רף גבוה במיוחד עם תכנים עשירים בתחום ייעוץ הלימודים וההשכלה הגבוהה. מה תוכלו למצוא באתר? פרטים אודות לימודי כל התארים, ייעוץ לימודים והכוונה מקצועית. עולם התוכן העשיר של יורם, בשילוב עם הטכנולוגיות המתקדמות וההיכרות האינטימית עם הגולש מעשירים את תכונות מערכת ה'מבדק' ונותנים לו יתרון משמעותי על פני מערכות ייעוץ לימודים אחרות..