האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במכללות לתקשורת
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מכללות לתקשורת

מכללות לתקשורת
 
תואר בתקשורת נחשב היום לאחד מהתארים המבוקשים ביותר ללמידה בישראל. אפשרויות התעסוקה הרבות והמגוונות מושכת המון סטודנטים לבחור בלימודי תקשורת אשר נלמדים במסגרת מכללות לתקשורת ולאוניברסיטאות. במכללות לתקשורת הלימודים נמשכים שלוש שונים והם מורכבים מלימודי חובה, קורסי בחירה והתמחויות שונות.
 
 
מכללות לתקשורת- תכניות לימודים
 
תוכניות הלימודים בלימודי תקשורת דומים מאד בכל המכללות לתקשורת כאשר ראוב ההבדל הוא במסגרת לימודי ההתמחות. במכללות לתקשורת מתקיימים גם שיעורים רב-תחומיים שמטרתם היא הענקת ידע תיאורטי במגוון תחומים אשר מתקשרים לתחום התקשורת – כמו אומנות, פסיכולוגיה חברתית, היסטוריה של אמצעי התקשורת ועוד נושאים.
 
 
מכללות לתקשורת- התמחויות
 
ההתמחויות בתואר ראשון בתקשורת מורכבות ממגוון סדנאות מקצועיות שמעניקות את המיומנויות הנדרשות ומקורסי בחירה המאפשרים לבצע מיקוד של הידע לתחומים הרלוונטים. ברוב המכללות לתקשורת, ההתמחויות אינן כוללות שיעורים תיאורטיים. ההתמחויות בהן אפשר לבחור הן רבות. ביניהם ניתן למצוא: שיווק ופרסום, מדיה, תקשורת דיגיטלית, עיתונאות כתובה, עיתונות טלוויזיה או רדיו, עריכת תוכן ועוד. בחלק מהמכללות לתקשורת אפשר לשלב תואר בתקשורת עם כמה תחומי לימוד נוספים – כמו מנהל עסקים.
מי שסיים לימודי תקשורת יוכל להמשיך אל תואר שני בתקשורת אותו ניתן ללמוד באוניברסיטאות וכן במכללות לתקשורת.
 
 

לימודי תואר ראשון בתקשורת

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי