האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בתואר בלימודי תזונה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

תואר בלימודי תזונה

לימודי תזונה אלה לימודים אשר מתעסקים בקשר שבין המזון הנצרך לבין המצב הבריאותי
 
לימודי תזונה אלה לימודים אשר מתעסקים בקשר שבין המזון הנצרך לבין המצב הבריאותי. תזונה נכונה יכולה להוות את ההבדל בין מחלות ובעיות בריאות שונות לבין בריאות פיזית ונפשית.

תכני הלימוד
לימודי תזונה אורכים שלוש שנים ומטרתם היא הכשרת הסטודנטים להכיר ולדעת לקשר בין תזונתו של האדם לבין בריאותו. הסטודנטים רוכשים את הידע בעזרת הענקת מגוון כלים אשר ישמשו את הבוגרים ויעזרו להם ליישם את הידע שקיבלו באמצעות ייעוץ וטיפול תזונתי לאנשים הזקוקים לעזרה בתחום. לימודי תזונה נותנים המון ידע על תזונת האדם, תזונה במאכלים שונים, מדעי הבריאות , תזונה קלינית ועוד. תזונה נכונה זהו לא דבר של מה בכך וזהו דבר מורכב וחשוב מאד בריאותית באופן מידי ולאורך זמן. בשנים האחרונות היחס לתזונה השתנה ואנשים החלו להבין את החשיבות הגדולה שיש בדבר והקשר הישיר שיש לה לכל תהליך רפואי ונפשי בחיינו. אפילו בתחום הרפואה המערבית החלו להכניס יותר ויותר את תחום התזונה כמרכיב רפואי חשוב בטיפול במחלות.
 
אפשרויות התעסוקה
עם סיום לימודי תזונה יוכלו הבוגרים לעבוד בתור תזונאים, דיאטנים, יועצים תזונתיים, מנהלי מערכות ומזון ורבים לוקחים את זה לתחום ההדרכה ומנהלים הרצאות וסדנאות לקבוצות מכל הסוגים ובכל הגילאים.  
 
 
מסלולי לימוד ומידע נוסף על תואר בלימודי תזונה

לימודי תואר ראשון בתזונה

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי