האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהאם כדאי ללמוד קלינאות תקשורת?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

האם כדאי ללמוד קלינאות תקשורת?

כמו המון מקצועות פרה-רפואיים אחרים ארץ, גם לימודי קלינאות תקשורת הפך לפופלארי ביותר בשנים האחרונות
 
כמו המון מקצועות פרה-רפואיים אחרים ארץ, גם לימודי קלינאות תקשורת הפך לפופלארי ביותר בשנים האחרונות. המודעות ההולכת וגוברת בישראל אל תחום קלינאות התקשורת וחשיבותו הביא רבים לבקש את שירותיו של קלינאי תקשורת. הביקוש עלה ובעקבות כך יותר מוסדות לימוד פתחו מסלולים שמסמיכים לתחום, ויוצרים תעשייה מפותחת סביב זה.

תחום רפואי
תואר ראשון בקלינאות תקשורת זהו תואר שנמצא בענף המקצועות הפרה-רפואיים. או במילים אחרות זהו תואר אבחוני-טיפולי המזכיר בהמון תחומים את ענף הרפואה. תחום זה עוסק בטיפול וסיוע לאנשים עם בעיות דיבור ותקשורת במגוון דרכים ושיטות. תחום זה עוסק בעיקר עם ילדים אשר יש להם קשיים בדיבור.
 
עבודה עם אוטיסטים
קלינאי תקשורת עובדים לא מעט גם עם ילדים אשר מאובחנים כאוטיסטים. אחד מהמאפיינים של אוטיסטים הוא שיש להם קושי בדיבור ,ככל הנראה משום עודף רגישות בטווח חלל הפה. קלינאי התקשורת עוזרים להם לחזק את תחום זה באמצעות תרגילים ומכשירים.

אפשרויות תעסוקה
עבודה בתור קלינאי תקשורת יכולה להתבצע ב2 דרכים עיקריות. אופציה ראשונה היא לעבוד בתור שכיר דרך חברה, קופת חולים או בית חולים. אופציה שנייה שבה בוחרים המון אנשים היא לפתוח קליניקה פרטית של קלינאות תקשורת ובה להעניק טיפולים בצורה עצמאית ללקוחות.
 

לימודי תואר ראשון בקלינאות תקשורת

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי