האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהכשרת מנהלים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

הכשרת מנהלים

הכשרת מנהלים
 
בתקופתנו, להיות מנהל מקצועי בתחום לא מספיק בכדי לכוון אפילו עסקים קטנים בעלי מספר נמוך של עובדים. בעלי העסק או הארגון שמנהל את צוות העובדים צריך לדעת בראש ובראשונה איך לתפקד כמנהל בעצמו - לדעת מה לדרוש מעצמו, איך להפריד בין הטפל לעיקר, איך לתפקד נכון ולעמוד בלוח זמנים ובנוסף המנהל צריך לדעת גם איך להתמודד עם העובדים שלו שזה כולל, בין היתר, מה לדרוש מהעובדים, איך להסב להם סיפוק מעבודתם ואיך לייעל את התפוקה שלהם.
 
המטרה של מוסדות הלימודי שמציעים מסלולי לימוד בתחום הכשרת מנהלים היא להקנות למעוניינים בכך את הכלים הטובים ביותר לצורך השתלבותם בתפקידי ניהול בתחומים שונים בסביבות עבודה תחרותיות ודינמיות תוך כדי התמודדות עם חידושים ושינויים החלים באופן שוטף בחברות ובארגונים רבים.
 
 
הכשרת מנהלים - קהל יעד ונושאי הלימוד
 
לימודי הכשרת מנהלים פונים לעוסקים בתפקידי ניהול המעוניינים להרחיב את כישוריהם הניהוליים ואת ידיעותיהם לגביי החידושים הטכנולוגיים שירימו את תפקודם ובאופן כללי לכל מי שמציב לעצמו יעד להפוך למנהל מקצועי. במסגרות קורסים שונים ללימוד הכשרת מנהלים זוכים הסטודנטים להכיר לעומק נושאים כגון: יסודות תפקידי המנהל כמנהיג, ניהול תקשורת בינאישית, הצבת יעדים ניהוליים והשגתם, פיתוח של עבודה צוותית, הנעה של עובדים, מתן משוב, העברת רפרזנטציות ניהוליות, תורת קבלת החלטות, קיום דיונים וישיבות, ניהול משא ומתן, ניהול לו"ז ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה במנהל עסקים, ניהול עסקי

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי