האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי גבס
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי גבס

לימודי גבס
 
עולם הנדל"ן המתפתח והתאוצה בבנייה הביאה לכך שהדרישה של עבודות השיפוצים עלתה בהתאם כאשר עבודות הגבס הן המיוחדות והמרכזיות מביניהן. עבודות גבס הן תחום ייחודי בעבודות השיפוצים ה"קוסמטיים" ועל ידם ניתן להשיג גימורי גבס תוך פרק זמן קצר יחסית ובעלות נמוכה מאוד של תחזוקת חומרים. בעזרת עבודות גבס ניתן לייצור נישות, מדפים, מזנונים, קירות ועיצובים מיוחדים.
 
לימודי גבס מציעים למעוניינים בכך הכשרה מקיפה באחד מהתחומים המבוקשים בתחום שיפוצים הכולל, בין היתר, בתים ודירות פרטיות, קבלנות בניין, קוסמטיקה למשרדים, מחיצות קיר ושיפוצים של מבנים ציבוריים. לעיתים נדרשים אנשי הגבס לעבוד לצד אנשי מקצוע נוספים כגון אינסטלאטורים, צבעים, נגרים, חשמלאים ועוד.
 
 
לימודי גבס - מה לומדים?
 
לימודי גבס נערך בדרך כלל בשיטת הנחיה פרונטאלית הכוללת גם עבודות מעשיות רבות. בחלק התיאורטי של הקורס זוכים הסטודנטים להכיר נושאי לימוד כגון שרטוטי בניין, סוגי פלטות גבס, תורת חומר הגבס, אישורי בנייה ובטיחות בעבודה. החלק המעשי בקורס לימודי גבס כולל התנסות מעשית של המשתתפים בעבודות גבס כדוגמת חיתוכי פלטות ומסלולים, בנייה של כוורות גבס, בנייה של מזנוני גבס, בנייה של קרניזים ישרים לתקרה, עבודה עם תקרות אקוסטיות, בנייה של קירות עגולים, מריחת שפכטל ועוד עבודת גבס יצירתיות רבות.
 

קורסים ולימודי תעודה במקצועות הבנייה

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי