האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במה אפשר לעשות עם תואר בחשבונאות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מה אפשר לעשות עם תואר בחשבונאות

מה אפשר לעשות עם תואר בחשבונאות
 
אחד מתחומי הלימודים הכי פרקטיים שיש כיום הוא תואר בחשבונאות. מדובר בתואר שמשלב בין תחום הכלכלה לתחום מנהל העסקים, ונותן כלים וידע לצורך ניהול התחום הפיננסי של חברות, ארגונים ותאגידים. רואה חשבון טוב מביא לרווחים עבור החברה בעבורה הוא עובד, ומנהל את תחום המס והבנקאות.
 

איפה עושים תואר בחשבונאות?

היום אפשר לעשות תואר בחשבונאות בהמון מוסדות לימוד להשכלה גבוהה. תואר בחשבונאות אורך בדרך כלל ארבע שנים, כשהסטודנטים עושים קורסים בתחום הכלכלה, סטטיסטיקה, מנהל עסקים, משפט ועוד. מדובר בתואר ריאלי ברובו ונועד לאנשים שטובים עם מספרים וחישובים. התואר דורש ידע והבנה בכלכלה ויכולת ניתוח של מספר מערכות במקביל


תואר בחשבונאות- תעודת רואה חשבון 

על מנת לקבל רישיון רואה חשבון מוסמך מטעם מועצת רואי החשבון בישראל לא מספיק לעשות תואר בחשבונאות. חוץ המתואר חובה לעבור מספר בחינות הסמכה מטעם מועצת רואי החשבון בישראל, ולעשות תקופת התמחות בת שנתיים במקומות המיועדים לכך.


תואר בחשבונאות- אפשרויות התעסוקה 

חשבונאות זהו אחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה, ולכן בוגרי תואר בחשבונאות שעמדו בכל התנאים וקיבלו תעודת רואה חשבון מוסמך אינם מתקשים למצוא עבודה בתחום. כיום כל ארגון, חברה או תאגיד, זקוק לשירותיו של רואה חשבון. בוגרי תואר בחשבונאות יכולים להשתלב בתחום הייעוץ הכלכלי, חישוב שכר, ייעוץ מס או השקעות וניהול כספים לחברות ביטוח ובנקים. 
 

לימודי תואר ראשון בראיית חשבון וחשבונאות

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי