האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי ניהול תיקי השקעות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי ניהול תיקי השקעות

לימודי ניהול תיקי השקעות
 
תחום ניהול תיקי ההשקעות נתפס כאחד מהמקצועות המאתגרים, היוקרתיים והמבוקשים ביותר בקרב הסטודנטים. כל מי שיודע להתנהל בצורה מושכלת ורציונאלית בשוק ההון יוכל למקסם רווחים מהשקעות פיננסיות רבות. לכן, רבים מהגופים והארגונים הפיננסיים שרוצים לקדם את חברתם ולהניב הצלחות פיננסיות במשק העולמי והישראלי, שוכרים את שירותיהם של מנהלי תיקי השקעות מקצועיים ומנוסים, אשר ישימו דגש על ניהול תיקים אסטרטגי ורציונאלי וכן יעניקו טיפול ראוי למקורות המימון של החברה שיסייעו לחברה לצמוח כלכלית.
 
לימודי ניהול תיקי השקעות מעניינים ומאתגרים מאוד ומטרתם להכשיר את המשתתפים לקראת המבחנים הסופיים של הרשות לניירות ערך ולהמשך הכשרתם המקצועית כיועצי ומנהלי תיקי השקעות. כיום, מקצוע ניהול תיקי השקעות רווחי מאוד ועל כן בוגרי הקורסים השונים מצליחים לתפוס תפקידים מאתגרים ויוקרתיים בשוק התעסוקה הישראלי.
 
 
לימודי ניהול תיקי השקעות - מה לומדים?
 
לימודי ניהול תיקי השקעות משלבים בדרך כלל בין חומר עיוני לבין ידע מעשי בתחום הרחב של שוק ההון. בקורסים השונים נלמדים נושאים כגון עקרונות באתיקה מקצועית של שוק ההון, ניירות, נושאים בחשבונאות, כלכלה, סטטיסטיקות ומימון, היכרות עם שוק ההון הישראלי והעולמי, אסטרטגיות לניהול מסחר, פקודות מסחר, בחינת אופציות השקעה, אג"ח, טכניקות בקנייה ומכירה, מגמות של שווקים ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה בייעוץ וניהול תיקי השקעות

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי