האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס קידום אתרים בגוגל
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס קידום אתרים בגוגל

קורס קידום אתרים בגוגל
 
קידום אתרי אינטרנט הוא תחום רחב שהתפתח מאוד בשנים האחרונות. מטרתו של הקידום היא להעמיד את אתר האינטרנט בדפים הראשונים המתקבלים ממנועי החיפוש. כיום, מנוע החיפוש המוכר והטוב ביותר הוא מנוע החיפוש של גוגל ומקדמי האתרים שעוסקים במקצוע, פועלים במרץ בכדי להעלות את תנועת הגולשים באתר (טראפיק) ובכך לגרום למנוע החיפוש של גוגל להציב את האתר כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש.
 
קורס קידום אתרים בגוגל שם דגש על העקרונות הבסיסיים המנחים את קידום האתרים במנוע החיפוש ומלמד אותם את השיטות הטובות ביותר לצורך קידום אפקטיבי. העקרונות הדומיננטיים ביותר בקידום אתרים הם דרגות הרלוונטיות של אתר האינטרנט למילות חיפוש, תכני אתר בעלי איכות גבוהה ומבנה אתר ברור וקריא על מנת שיוכל להיסרק על ידי הרובוטים של גוגל. כיום, כמעט כל אינטרנט שעוסק במסחר או מעניק שירותי מידע, משתמש בקידום אתרים ולכן הדרישה למקדמי אתרים גדולה מאוד.
 
 
קורס קידום אתרים בגוגל - קהל יעד ונושאי לימוד
 
בדרך כלל קורס קידום אתרים בגוגל מיועד בעיקר למנהלי מכירות או מנהלי שיווק, בעלי חברות, יזמים, מנהלים של אתרי אינטרנט, עובדי תוכן ואנשי פיתוח שמעוניינים להשתלב בתחום השיווק באינטרנט. במהלך קורס קידום אתרים בגוגל נלמדים נושאים חשובים ומעניינים כגון מונחי יסוד בקידום אתרים, היכרות עם רשת האינטרנט, קידום ממומן, קידום אורגני, עולם מילות המפתח במנועי החיפוש, אופטימיזציה, שיווק ברשתות חברתיות ועוד רבים.
 

קורסים ולימודי תעודה בקידום אתרים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי