האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי מדעי המחשב ותקשורת
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי מדעי המחשב ותקשורת

השילוב של לימודי מדעי המחשב עם לימודי תקשורת ואינטרנט הוא שילוב בין 2 תחומים שלכאורה אין קשר לימודי ביניהם אך בפועל יש ביניהם קשר מעשי חזק. לימודים אלה פותחים אינספור דלתות ואפשרויות תעסוקה.

 
מה לומדים בלימודי מדעי המחשב ותקשורת 
כמו בכל תואר גם לימודים אלה כוללים שילוב של קורסי חובה ובחירה, רק שכאן הקורסים מכסים מגוון גדול ונרחב של תחומי לימוד שקשורים גם ללימודי מדעי המחשב, גם לתקשורת ואף מקשרים ביניהם. הסטודנטים  לומדים לעבוד עם תוכנות פיתוח, שפות תכנות, סרקיפטים, תכניות צד שרת ועוד. במקביל הם עוברים קורסים במדיה, אינטרנט, שיווק, התנהגות צרכנים, סטטיסטיקה ועוד נושאים הקשורים לתחום התקשורת.
 
מה מיוחד בלימודים אלה?
לימודי מדעי המחשב ותקשורת מעניקים לסטודנט כלים פרקטיים להצליח בתחום. הלימודים הם מעשיים מאוד כאשר הם מתייחסים לשוק העבודה הקיים והתפתחותו. השילוב בין ידע במחשבים לבין עבודה עם אינטרנט הוא מנצח מכיוון שהם קשורים ותלויים זה בזה. מי שיש לו יכולות ב2 התחומים יוכל להגיע רחוק מאד.
 
למי מתאים?
לימודי מדעי המחשב ותקשורת יתאימו קודם כל למי שיש לו זיקה לתחום המחשבים וגם ידע מוקדם, מכיוון שעיקר התואר הוא לימודי מדעי המחשב.  בנוסף חייבת להיות חיבה לענף התקשורת בכלל ולאינטרנט בפרט. האינטרנט זה עולם שלם שרק מתפתח וגדל כל הזמן. המון אנשים בתחום האינטרנט התחילו בקטן וצמחו משם לקריירה משגשגת. השילוב בין מדעי המחשב, תקשורת ואינטרנט– שלושה נושאים לוהטים בשוק העבודה – הוא מנצח.
 
 

לימודי תואר ראשון במדעי המחשב

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי