האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במה זה משאבי אנוש?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מה זה משאבי אנוש?

תחום משאבי האנוש שהתחיל להתפתח בסוף המאה ה19 נוצר במטרה לנהל את כוח האדם שיש בחברה בצורה חכמה ונכונה על מנת  להביא את החברה ליעילות מקסימאלית ולרווחיות.

שוק העבודה 
אחד הגורמים המרכזיים אשר משפיעים  על תחום משאבי האנוש הוא שוק העבודה. מצב שוק העבודה משפיע באופן ישיר על משאבי אנוש- בתנאי ההעסקה, בשכר, בדרישות הקבלה, באפשרויות התעסוקה ועוד. השיוניים אשר חלים בשוק העבודה משפיעים באופן ישיר על תהליכים בחברה. ניהול עובדים חכם מחייב יצירת מערכת אשר תדע להפיק מעובדיה את המקסימום בכל מצב נתון.
 
משאבי אנוש בתוך ארגון
ההתנהלות הארגונית היא חלק נוסף ומרכזי בתחום של משאבי אנוש. תחום זה חוקר את הארגון, תפקודו וביצועיו ואיך הוא משפיע ומושפע מצד הגורם האנושי. ההתנהלות הארגונית אומרת למעשה שלמרכיב האנושי יש חלק מרכזי וראשי בכל ארגון ויש להתייחס אליו בהתאם. כדי שארגון יצליח צריך לנהל את משאבי האנוש בצורה חכמה באמצעות כל מיני שיטות כמו: יצירת סדר בארגון, יחסים טובים בין האנשים, ניהול נכון, שיפור סביבת העבודה, העלאת המוטיבציה ועוד.

על הלימודים
לימודי משאבי אנוש  אלה לימודים אשר תפסו תאוצה רבה בשנים האחרונות והביקוש אליהם עלה משמעותית. כאשר כיום כמעט בכל חברה קיימת  מחלקת משאבי אנוש אשר מעסיקה עובדים רבים. לימודי משאבי אנוש אפשר ללמוד ב2 מסלולים מרכזיים: דרך מסלול של לימודי משאבי אנוש ולימודי עבודה או דרך בית ספר למנהל עסקים.
 
 
רוצים לדעת האם אתם מתקבלים למשאבי אנוש?
בידקו כאן את סיכויי הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

לימודי תואר ראשון במשאבי אנוש בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים