האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במה לומדים בלימודי תקשורת?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מה לומדים בלימודי תקשורת?

מסלול לימודי תקשורת מכיל בתוכו מגוון רחב של תכני לימוד מעניינים ומסקרנים
 
אם אתם חושבים ללכת ללמוד תואר ראשון בלימודי תקשורת, חשוב שתדעו כי קיימים המון מסלולי לימוד של לימודי תקשורת בכל רחבי הארץ במגוון מוסדות לימוד כאשר מספרן רק עולה משנה לשנה וזאת מהסיבה הפשוטה שענף התקשורת תופס מקום של כבוד ומעורר עניין בקרב הציבור.
 
תכני לימוד
הבסיס למי שרוצה להשתלב ולהצליח בעולם התקשורת היא לעשות ללכת על מסלול של לימודי תקשורת. מסלול זה מכיל בתוכו מגוון רחב של תכני לימוד מעניינים ומסקרנים. בין תכני הלימוד נוכל למצוא: תקשורת המונים, סטטיסטיקה, פסיכולוגיה, תקשורת בין אישית, עיתונאות, שיווק, מדיה ועוד. חוץ מקורסים תיאורטיים קיימים גם התמחויות מעשיות וסדנאות שונות אשר נלמדות במסגרת לימודי תקשורת. משך הלימודים הוא 3 שנים כאשר בסיומם מקבלים תואר BA בתקשורת.
 
אפשרויות תעסוקה
אפשרויות התעסוקה שיש לבוגרי לימודי תקשורת עם סיום התואר הם מגוונות ורחבות מאוד. המון אנשים הולכים לעבוד במשרדי פרסום, אחרים פונים לכיוון של עיתונאות, יש כאלה שהולכים לכיוון של יח"צ, וגם אנשים שפונים לתחום המדיה. כמות האפשרויות תעסוקה היא רחבה מאוד והיא לא מתמקדת בתחום ספציפי. קיימת גם אפשרות להמשיך לתואר שני בתקשורת ולהתמקצע ולהעמיק בתחום עוד יותר.
 
 

לימודי תואר ראשון בתקשורת

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי