האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי משפטים אחרי גיל 30
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי משפטים אחרי גיל 30

לימודי משפטים אחרי גיל 30
 
לא כל הסטודנטים בוחרים לגשת ללימודים אקדמיים בגיל צעיר לאחר סיום השירות בצה"ל והטיול הגדול בחו"ל. יכולות להיות אלף ואחת סיבות שגוררות אנשים לדחות את הלימודים האקדמיים בכמה שנים ואף מעבר לגיל ה- 30. בימים של היום, שגיל ה- 30 נחשב עדיין לגיל צעיר בכל הקשור להתפתחות בעבודה ובתוחלת החיים, לימודי משפטים אחרי גיל 30 למשל, הם מענה מושלם לכל החפצים ברכישת מקצוע יוקרתי ומוערך.
 
תנאי קבלה ללימודי משפטים אחרי גיל 30
 
בהתאם לחוק של המל"ג, מועמדים אחרי גיל 30 אינם מחויבים בציון מבחן פסיכומטרי או תעודת בגרות על מנת להתקבל ללימודי משפטים, או לכל לימודים אקדמיים בתחום אחר. בהקשר זה, לימודים אקדמיים אחרי גיל 30 יכולים להיות נוחים מאוד מבחינת תנאי הקבלה. יש לציין שבהתאם לחוק, מועמדים מעבר לגיל 30 יכולים להגיש מועמדותם למוסדות לימוד, אך האחרונים אינם מחויבים לקבלם בעדיפות על פני אחרים. הקבלה ללימודים היא בדרך כלל על בסיס הציונים והנתונים האישיים ולכן, הטובים ביותר יתקבלו ראשונים. בכל אופן, כמעט בכל המכללות קיימת האפשרות לגשת למכינת 30+ בת כמה חודשים. מעבר של המכינה בהצלחה יקנה למועמדים את הכרטיס לתחילת לימודי המשפטים.
 
מסלולי לימוד גמישים במכללות
 
אחד הדברים החשובים ביותר עבור מועמדים למסלולי משפטים בגיל 30 פלוס הם הגמישות בשעות הלימודים. הרוב המכריע של הסטודנטים לומד ובמקביל משלב עבודה וחיי משפחה ולכן מסלולי ערב גמישים מהווים פתרון מושלם עבור אותם אנשים שמעוניינים לשמר את שגרת החיים שלהם ולצד זה ללמוד לתואר אקדמי במשפטים.
 

לימודי תואר ראשון בייעוץ, שיווק פנסיוני

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי