האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס צורפות ועיצוב תכשיטים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס צורפות ועיצוב תכשיטים

קורס צורפות ועיצוב תכשיטים
 
התכשיטים הזהב ונוצצים אחרים מושכים אנשים רבים ונמכרים ברחבי העולם בתעשייה משגשגת ורווחית ביותר. תחום הצורפות והתכשיטנות משלב מבחר גדול של חומרים בתוצרים סופיים כדוגמת שרשראות, ענקים, עגילים וצמידים. העוסקים בצורפות מתמקדים במתכות ובשילובים שלהם כתהליך המסתיים ביצירת תכשיט נוצץ. קורס צורפות ועיצוב תכשיטים מכשיר את המשתתפים לעבוד עם מתכות מסוגים שונים מבחינת יכולת שינוי התצורה שלהן וההתאמה האסתטית לסוג התכשיט אותו רוצים לעצב.
 
במסגרת קורס צורפות או קורס עיצוב תכשיטים נלמדים נושאים כגון: הלחמות, הברקות, גימורים, ניסורים טקסטורות ועוד נושאים רבים. חלק מהקורסים בתחום אף משלבים לימודים עסקיים בהם לומדים הסטודנטים איך להקים, לנהל ולשווק עסקים עצמאיים. כמו כן, קיימת האפשרות ללמוד צורפות באופן בסיסי ולהשתתף במסגרות שונות של חוג צורפות או חוג תכשיטנות המיועדים למתחילים.
 
 
קורס צורפות ועיצוב תכשיטים - השתלבות בשוק התעסוקה
 
בוגרי קורס צורפות ועיצוב תכשיטים יוכלו להשתלב בתעשייה הגדולה של היהלומים שבארץ ובמגוון חברות העיצוב השונות. במוקד נמצאת הבורסה ליהלומים שבר"ג והיא הכתובת העיקרית אליה מכוונים בוגרי הקורסים השונים. אפשרות נוספת שעומדת בפני הבוגרים היא לעבוד כמעצבים או כקניינים בחנויות תכשיטים גדולות ומובילות בדרך להתפתחות אישית מקצועית ענפה בתחום.
 

קורסים ולימודי תעודה בתכשיטנות וצורפות

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי