האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקוסמטיקה רפואית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קוסמטיקה רפואית

קוסמטיקה רפואית
 
קוסמטיקה רפואית הוא תחום משלב בין הקוסמטיקה לבין ענפי המדע והרפואה המודרנית. באמצעות טיפולים קוסמטיים מתוחכמים העושים שימושים בחומרים ושיטות מתקדמות המגבירות את יעילותם של הטיפולים. לקוסמטיקה הרפואית מתווספים בקצב מהיר מאוד סוגים שונים של טיפולים ומכשירים אשר נותנים מענה הולם וחדשני לכל סוגי העור. לימודי קוסמטיקה רפואית מקנים לסטודנטיות ידע עיוני מעמיק בתחום בדגש על פיגמנטציות של הזדקנות עור הגוף ואקנה. הבוגרות תוכלנה להשתלב בעבודה מקצועית כקוסמטיקאיות רפואיות כחלק מצוותים רפואיים בקליניקות לטיפולים קוסמטיים ואסתטיים. 
 
 
קוסמטיקה רפואית - מה ההבדל בין קוסמטיקה רפואית לקוסמטיקה רגילה?
 
קוסמטיקה רפואית נחשב כתחום חדש יחסית בהשוואה לקוסמטיקה הרגילה הקיימת כבר למעלה ממאות שנים. תוצאות מחקרים רפואיים בנושאי חומצות שנערכו בעבר, הביאו להבנה מושכלת מצד ענף הרפואה בכל הקשור לחשיבותם של הטיפולים הקוסמטיים כמשלימים לטיפולים רפואיים. בהמשך לכך, התפתחה המודעות בקרב העולם הרפואי האסתטי והדרמטולוגי בנחיצות של הידע הרפואי המשמש לטיפול טוב יותר בעור.
 
ההבדל העיקרי בין שני התחומים הוא הרכב החומרים המשמשים להכנת המוצרים הקוסמטיים, אשר בא לידי ביטוי בתוצאות מוכחות של השפעה גדולה יותר של מוצרי הקוסמטיקה רפואית בהשוואה לקוסמטיקה רגילה. במסגרת הקורס הסטודנטיות עוברות הכשרה מקיפה יותר מאשר סטודנטיות לקוסמטיקה רגילה והן מוסמכות להעניק סוגים מגוונים יותר של טיפולים.
 

קורסים ולימודי תעודה בקוסמטיקה וטיפוח

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי