האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס כתיבה יוצרת
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס כתיבה יוצרת

קורס כתיבה יוצרת
כמעט כל אחד נתקל בחשק לכתוב, ואחרי שהוא כותב הוא חושב שזה הדבר הכי יפה שקרא, לעיתים אנשים מתחילים לכתוב יומן מגיל 6, כתיבה זו גם אם תהייה הכי לא תקינה היא כתיבה יוצרת, לרוב החשק לכתוב מגיע עם הרגשת אהבה או אכזבה, או כל דבר שונה בחיים. לעיתים אנשים רוצים לפתח את כישרון הכתיבה לידי עיסוק או תחביב, לשם כך הם יכולים לקחת את קורס כתיבה יוצרת. קורס כתיבה יוצרת יקנה את כל הכלים לכתיבה נכונה ויצירתית של סיפורים, מחזות, תסריטים ושירים.
לימודי כתיבה עוזרים לבעלי הכישרון בתחום הכתיבה להתשחרר מכל החסמים ולרכוש טניקות כתיבה גבוהות שגורמות להם לתחושת בטחון ולהתבטא יותר טוב בכתיבה וביצירה.
 
למי מתאים
קורס כתיבה יוצרת לא יעזור לאנשים שלא יודעים לכתוב ואין להם את היצירתיות, אלא רק לאלה ששואפים להיכנס לתחום הכתיבה ויש להם את הכישרון ואהבה לכתיבה, על ידי קורס כתיבה יוצרת, הם יכולים להשתחרר ממחסומים, לרכוש ביטחון בכתיבה, לשפר את רמת הכתיבה ועוד.
לרוב קורס זה מיועד לאנשים העוסקים בכתיבה כמו : עיתונאים, בולגרים, תסריטאים, עורכי תוכן וכו'.
קורס כתיבה יוצרת יכול לשמש כעזר מצויין לאנשי מקצוע מתחום החינוך (מורים ללשון ולספרות), סופרים וכו'.
בקורס כתיבה יוצרת אניש המקצוע יכולו לשפר ולייעל ולמקצע את העבודה השוטפת שלהם .
 
כמה זמן נמשכים הלימודים 
אורך הקורס משתנה ממוסד למוסד -ניתן ללמוד קורס בסדרה של כמה מפגשים (לרוב כ-3 חודשים) וגם ניתן ללמוד קורס זה במסגרת לימודי תואר ראשון בספרות ואף גם בתואר שני.
 
קורס כתיבה יוצרת נושאי לימוד
קורס כתיבה יוצרת בנוי ממספר סדנאות כתיבה כמו : סגננות כתיבה, פיתוח מיומנויות כתיבה,כתיבת מונולוג,כתיבת שירה,שיפור יכולת כתיבה אינטואיטיבית,כתיבת יומן,עריכה ספרותית, כתיבה עיתונאית וכו' .
 
אפשרויות תעסוקה
בוגרי הקורס יכולו לכתוב יצירות ולפרסם אותם ,השתלבות בעבודות שונות הדורשת התנסחות גבוהה כמו: אתרי אינטרנט שונים,השתלבות בעולם העיתונאות וכו'.
 
 

קורסים ולימודי תעודה בכתיבה, תסריטאות ומחזאות

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי