האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בללמוד פלאש
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

ללמוד פלאש

ללמוד פלאש
 
פלאש היא טכנולוגית מולטימדיה שמשתמשים בה בתחומים רבים כגון משחקי מחשב, תוכנות אנימציה, יישומים באינטרנט ואפליקציות ממגוון סוגים. כל מי שרוצה ללמוד פלאש צריך לדעת שאופן העבודה בתוכנה מצריך מהמשתמש להיות דינאמי ובעל חשיבה יצירתית, ובתוספת לכלים שהוא ירכוש במהלך הקורסים השונים הוא יוכל להפיק מהתוכנה יכולות ביצוע מרשימות הבאות לידי ביטוי בייצור של סרטוני וידאו, קבצים קוליים וקבצים תלת ממדיים.
 
מטרות הקורסים השונים ללימודי פלאש הן להעניק למשתתפים את הכלים הטובים ביותר לצורך בניית אנימציות אינטראקטיביות בפלאש תוך הכרת התוכנות העדכניות והאיכותיות ביותר המשמשות את כל מי שמעוניין לעסוק בתחום. לבוגרי הקורסים השונים תוענק תעודת גמר קורס בפלאש איתה יוכלו לגשת למקומות תעסוקה רבים בתחום ולהשתלב במקצוע.
 
 
ללמוד פלאש - תכני הלימוד
 
הסטודנטים שבוחרים ללמוד פלאש זוכים להכיר מגוון של תכנים כגון עיצובים על ידי אנימציה, אלמנטים של צורות וצבעים, שילוב פס קול וצליל, התאמות צבעים ושינוי צבעים בזמן שהקליפ מתנגן, חיתוכים ואיחודים של צורות, כתיבת טקסט והטיפול בו במועד מאוחר יותר, הגדרת סרטונים, שילובים של תוכנות פלאש באינטרנט, היכרות עם שכבות אנימציה ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה בתוכנות עיצוב ושרטוט

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי