האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס ניהול עסקי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס ניהול עסקי

קורס ניהול עסקי
 
קורס ניהול עסקי מוצע על ידי מכללות רבות ונותן מענה למנהלים שאינם רוצים לעבור את המסלול האקדמי ובכול זאת רוצים לקבל הכשרה לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר, כזו שתכשיר אותם באותה התמחות שבהם הם חפצים, בין אם זה ניהול משא ומתן, ניהול משאבי אנוש, ניהול מכירות, ניהול עסק ועוד, ההכשרה שתקבלו בלימודי תעודה אינם פחות מקיפים מאלו שתקבלו באקדמיה, בנוסף לכך משלבים גם לימוד מעשי, פרקטי של החומר התיאורטי הנלמד.
 
 
קורס ניהול עסקי - מה זה?
 
מנהל חייב להיות בעל כושר מנהיגות ויצירתיות, הוא צריך להיות מסוגל לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר והרווחית ביותר, כמו כן הוא במעלה הפירמידה דבר שנותן לו אחריות רבה על הרבה אנשים, הוא צריך להיות מסוגל לסחוב אחריו את האנשים ולהשפיע לטובת העסק, את כל הדברים האלה ועוד תוכלו ללמוד בקורס ניהול עסקי, הקורס מיועד למנהלים ולכאלה המתועדים להיות מנהלים, לאחר הקורס הזה ישנם עוד הכשרות שמנהלים יוכלו ללמוד על מנת לפתח את כושר הניהול שלהם.
 
למי מתאים
 
הקורס מיועד למתחילים שלא התנסו בניהול או לכאלה שעוסקים בניהול ברמה מסויימת .הקורס פונה גם לאנשים הרוצים לפתוח עסק או לאנשי צוות המעוניינים להתקדם לתפקידי ניהול ראושנים בחברה שהם עובדים בה.
 
תנאי קבלה
 
-12 שנות לימוד
-ראיון אישי
 
נושאי לימוד
 
במהלך קורס ניהול עסקי נלמד את הנושאים הבאים:מבוא לכלכלה,יסודות המימון,חשבונאות פיננסית ניהולית,דיני עבודה ומשפט עסקי,יסודות השיווק,פרסום,שירות לקוחות,הגשה והצגת מודלים עסקיים,מיומנויות ניהול,אתגרי אינטרנט, תיאוריות האדמניסטרציה, מנהיגות ומוטיבציה פנימית,שיטות מכירה,ניהול עובדים,ניהול אירגוניים,קבלת החלטות ועוד.
 
משך זמן הלימודים
 
קורס ניהול עסקי ברוב המכללות נע בין 40 ל-100 שעות אקדמיות בממוצע . קורסים ארוכים יותר יכולים להגיע ל-200 שעות לימוד אקדמיות .
 
אפשרויות תעסוקה 
 
בוגרי קורסי ניהול עיסקי יוכלו להקים עסק בצורה מקצועית וחכמה,כך שהסיכויים שהעבק יצליח יהיו גבוהים ומוצלחים במיוחד מבחינת רווחי העסק וכו'.
כמו כן, הבוגרים גם יוכלו להתשלב בתפקידי ניהול בחברות השונות בשוק העבודה.
 

קורסים ולימודי תעודה במנהל עסקים, ניהול עסקי

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי