האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי ריפוי בעיסוק ללא פסיכומטרי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי ריפוי בעיסוק ללא פסיכומטרי

לימודי ריפוי בעיסוק ללא פסיכומטרי
 
בשנים האחרונות המקצועות הפרה-רפואיים תפסו פופולאריות רבה והביקוש ללימודים בתחומים אלו עלה משמעותית. אחד מהתחומים המרכזיים ביותר בהם הביקוש עלה הוא לימודי ריפוי בעיסוק. יותר ויותר אנשים נרשמים ללימודי ריפוי בעיסוק  מתוך רצון לעסוק בתחום שיש בו תחום של טיפול וריפוי באנשים.  
לימודי ריפוי בעיסוק אלה לימודים ברמה מאוד גבוהה אשר אורכים לפחות 3 וחצי שנים כאשר בסיומם מקבלים תעודה ממשרד הבריאות המאפשרת לעסוק בריפוי בעיסוק.
 
לימודי ריפוי בעיסוק ללא פסיכומטרי- תנאי קבלה
 
מכיוון שמדובר במקצוע אשר נמצא תחת הכותרת "מקצוע פרה-רפואי" אשר עוסק בטיפול באנשים, תנאי הקבלה ללימודי ריפוי בעיסוק הם גבוהים יחסית ולא פשוט כל כך להתקבל. והם כוללים ממוצע בגרות גבוה מאוד וציון פסיכומטרי מעל 600 לפחות, כאשר נכון להיום לא קיימת אפשרות להתקבל למסלול של לימודי ריפוי בעיסוק ללא פסיכומטרי.
 
לימודי כלכלה ללא פסיכומטרי- דרכים נוספות להתקבל
 
להבדיל ממקצועות לימוד אחרים בהם ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי אלא רק עם ציוני בגרות גבוהים, לא קיים כיום מסלול של לימודי ריפוי בעיסוק ללא פסיכומטרי. מעבר לכך יש מוסדות שמציבים פרמטרים נוספים אשר נלקחים בחשבון בחלק מתנאי הקבלה, ביניהם נוכל למצוא: רמת ידע באנגלית, גיל וציון התאמה. בנוסף יש מוסדות לימוד אשר עורכים ראיון אישי כחלק מתנאי הקבלה.
 
 

לימודי תואר ראשון בטיפול באומנות

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי