האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימוד עיצוב אתרים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימוד עיצוב אתרים

מידע כללי
 
עיצוב זה מה שמושך את העין בסופו של דבר. ישנם אתרים רבים אשר נפלו ולא בגלל השירות שהם הציעו. השירות המוצע היה נהדר אבל עיצוב האתר היה גרוע ובמקום לייצר חווית גלישה ושירות טובה מה שקרה היה בדיוק ההפך. העיצוב של האתר זה לא הדבר היחיד שיגרום לגולש לחזור לבקר באתר אבל ניתן לומר שהעיצוב זה הדבר הראשון שאנחנו נתקלים בו כשאנחנו נכנסים לאתר אינטרנט ולכן הוא בעל חשיבות רבה.
 
 

תנאי הקבלה ללימוד עיצוב אתרים

לקורס עיצוב אתרים ישנם מספר דרישות על מנת להתקבל: ידיעת השפה האנגלית ברמה בסיסית ומעלה, הכרת המחשב ברמה בסיסית ומעלה ובנוסף המתעניין יעבור ראיון קבלה על מנת להתקבל לקורס. כפי שניתן לראות הדרישות הללו הן בסיסיות מה שהופך את הקורס לנגיש מאוד.
 
מה לומדים?
 
הסטודנטים בקורס ילמדו איך להציג את תוכן האתר בצורה מעניינת אשר תמשוך את תשומת הלב והעין של השוהה באתר. הלימודים הם מעשיים ועיוניים. לומדים על ארגון האתר בצורה נכונה ובמקביל על העיצוב שלו. נושאי הלימוד בקורס הם רבים ומגוונים, בינהם: שילוב וידאו בעיצוב האתר, שילוב תלת מימד בעיצוב האתר, בניית אתרים, בניית באנרים, בניית קמפיין אינטרנטי, יצירת תמונות בווקטורים, בנייה של אתר שיווקי, בניית טקסט, עריכת טקסט ועוד.
 
 
 
 

קורסים ולימודי תעודה בתוכנות עיצוב ושרטוט

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי