האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימוד פוטושופ
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימוד פוטושופ

לימוד פוטושופ
 
 מדובר בלימוד של תוכנת עריכה גרפית. התוכנה פותחה ע"י אדובי. מדובר בתוכנה הנפוצה והפופולארית ביותר בתחום עיבוד התמונות. לימוד פוטושופ נעשה מול מסך המחשב. הלמידה מתבצעת לפי רמות כך שניתן להתחיל בקורס מתחילים ולאחר מכן לעבור למתקדמים. התוכנה עצמה יכולה לשמש אדם ברמת מתחילים ואדם ברמת מתקדמים מפני שהיא מכילה המון אופציות שימוש בתוכה. הדגש הניתן הוא על חקירה, ניסוי וטעייה מה שיביא את הסטודנט לרמה הגבוהה ביותר. רמה אשר נדרשת כאשר מחפשים עבודה בתחום במשרדי פרסום ומשרדי צילום. 
 
לימוד פוטושופ לפי רמות
 
השלב הראשון הוא מתחילים. בשלב זה לומדים את הבסיס והוא להכיר את סרגל הכלים והפונקציות  הקיימות לכל כפתור. לומדים איך לעבוד בצורה נכונה עם 2 מסכים, לעבוד עם שכבות, צבע, ריטוש, אפקטים, פילטרים ועוד. הסטודנטים מקבלים תרגילים לעבודה בבית על מנת לחזור על החומר הנלמד בשיעור. 
 
החשיבות של לימוד פוטושופ
 
חשוב להבין שלימוד תוכנת פוטושופ הוא בעל חשיבות גדולה למעוניינים לעסוק בעיצוב גרפי. מדובר בתוכנה בעלת החשיבות הגבוהה ביותר. בעולם הפרסום, אופנה והקולנוע לא מפרסמים אף מוצר מבלי שהוא עבר בידיו של איש פוטושופ. בעזרת התוכנה ניתן להפוך את המוצר למרשים יותר, איכותי יותר ומדהים עוד יותר מאשר במציאות.

קורסים ולימודי תעודה בתוכנות עיצוב ושרטוט

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי