האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בללמוד משחק
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

ללמוד משחק

מידע כללי
 
לא לכל אדם מתאים להיות שחקן, שחקנים צריכים להיות בעלי תכונות אופי מאוד ברורות ובסיסיות על מנת להצליח ולאהוב את העולם הזה. נכון שניתן ללמוד כיצד להיות שחקנים אך עדין לא ניתן לעשות זאת במידה ואתה לא מתחבר ובעל ביטחון.

לימודי משחק מקנים לתלמידים את כל הכלים הנדרשים על מנת לעסוק בתחום המשחק בתפקידים השונים, איך להתנהל מול במאי וכיצד לבנות דמות שתיתפס על ידי הצופים כאמינה. בנוסף, התלמידים שהולכים ללמוד משחק מקבלים הזדמנות לתרגל ולשחק תפקידים שונים על הבמה או מול המצלמה. לימודי משחק כוללים לרוב שיעורים של ניתוח טקסט, בניית דמות, התנהלות טבעית בסצנה והתבססות על חוויות אישיות כחלק מתהליך העבודה על הדמות, תולדות התיאטרון, פיתוח קול ושיעורי דיבור, תנועה ומחול, משחק מול מצלמה וסיף.
 
אין ספק שאנשים שהם שחקנים הם יודעים זאת עוד מגיל צעיר כי זה המקצוע והדבר המתאים ביותר עבורם. אך עדין אף אחד לא נולד שחקן אלא למד איך להיות אחד כזה. על מנת להיות שחקן יש צורך בעבודה קשה על מנת להראות אחר כך על המסך או על הבמה כאילו הוא כלל לא מתאמץ. ניתן לראות כי גם כאשר מדובר בשחקנים שמגיעים עם הרבה כשרון וכריזמה הם יכולים רק להרוויח מלימודי משחק- רוב השחקנים המפורסמים למדו משחק במסגרת כלשהי לפני שהתפרסמו, או שלקחו שיעורי העשרה במשחק בשלב מאוחר יותר של הקריירה.

בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי תחום המשחק תופס תאוצה וקמים בתי ספר רבים אשר ניתן בהם ללמוד משחק, המכשירים את התלמידים להיות שחקנים. ניתן לעשות קורסים שונים או לימודים ארוכים, אך, השאלה היא מה אנחנו מחפשים בדיוק. אנשים אשר עוסקים ומצליחים כבר בתחום המשחק קורסים בנושאים ספציפיים יותר רלוונטיים להם מאשר לימודים ארוכים של משחק. יש צורך להבין מה רוצים לעשות בדיוק בתחום האם רוצים להיות שחקני טלוויזיה, פרסומות, קולנוע, תיאטרון, תחום השירה והריקוד ועוד. כל מקום מלמד ומתמקצע בתחום אחר ומעניק משהו אחר עבור השחקנים.
 

קורסים ולימודי תעודה בתיאטרון ומשחק

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי