האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהאם כדאי לעשות תואר שני במשפטים?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

האם כדאי לעשות תואר שני במשפטים?

לימודי תואר שני במשפטים
 
יש עורכי דין אשר מסיימים את התואר הראשון במשפטים ומשתלבים בשוק העבודה  אך יש גם עורכי דין אחרים שמחליטים להרחיב ולהעמיק את השכלתם בתחום המשפטים באמצעות תואר שני במשפטים, אשר מטרתו היא להעשיר ולהעמיק את הידע שלהם, את השכר שלהם, תנאי ההעסקה ואת סיכוייהם ולהתקדם ולהצליח בענף המשפט.
 
 
מה לומדים?

לימודי תואר שני במשפטים אורכים בין שנה לשנתיים בהתאם למסלול הלימודים ובסיומם הסטודנט מקבל תואר שני במשפטים L.L.M. ישנם 2 מסלולים ללימודי תואר שני במשפטים: - עם תיזה- זהו תואר שהדגש בו הוא מחקרי, אורכו כשנתיים ויש לו תנאי קבלה גבוהים.    - ללא תיזה–  אין בו דגש מחקרי והוא נועד רק לתת יותר ידע וכלים. אורך בין שנה אחת (3 סמסטרים) לשנתיים.
 
 
תנאי קבלה
 
חשוב לציין, כי רק התואר השני עם תיזה מאפשר המשך לימודים לתואר שלישי במשפטים. ללימודי תואר שני במשפטים יוכלו להתקבל עורכי דין בעלי תואר ראשון במשפטים ויש גם כמה מוסדות אקדמיים אשר נותנים לאנשים עם תואר ראשון שלא במשפטים ללכת ללימודי תואר שני במשפטים. תואר כזה לא מכשיר את הסטודנט לעסוק בעריכת-דין אלא נותן השכלה משפטית חשובה.
 
 
מה עושים עם סיום לימודי תואר שני במשפטים?

בוגרי לימודי תואר שני במשפטים יוכלו לבלוט הרבה יותר על פני משפטנים ועורכי דין מתחרים אשר יש להם רק תואר ראשון במשפטים, ויכול לתת להם יתרו ברור בקבלה למשרות נחשקות . הידע והכלים הנרכשים במהלך לימודי תואר שני במשפטים פותח המון אפשרויות עבודה חדשות ומציע אפשרויות קידום בתחום.
 
 
 

לימודי תואר שני בייעוץ, שיווק פנסיוני

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי